690 680 960

Wjechała w poruszające się przed nią pojazdy. Uszkodziła skodę i teslę (zdjęcia)

Kolizja z udziałem trzech samochodów osobowych miała miejsce po południu na ul. Lubomelskiej w Lublinie. Na szczęście nikt nie ucierpiał.

26 komentarzy

 1. Żaden przekaźnik tylko na klemie jest ładunek i eksploduje podczas wypadku znawco

 2. A to jakaś nasza lubelska Tesla? Bo nie wygląda na tę L1…, którą dość często można spotkać na ulicach. Szkoda trochę tego ciekawego autka. Nie naprawi „za rogiem”.

 3. apropo tesli …..prawda jest taka ze taka Tesla ,dzieki „polityce ” producenta ,to samochód porazka w każdym aspekcie ….”darmowe ” chargery tylko dla aut serwisowanych w autoryzowanych serwisach ,najblizszy serwis w Niemczech …jakakolwiek awaria to drenaż kieszeni na grube kwoty …jednym słowem auto dla „zakreconych ” nie liczacych się z kosztami …taka „fanaberia ” na kołach nie mająca nic wspólnego z ekonomią

  • Już jest serwis w Warszawie.

  • Stachu co się martwisz czyjąś kieszenią? Miał taki kaprys, to sobie kupił i to jego sprawa, a to że jest poza zasięgiem kieszeni przeciętnego Polaka to już zupełnie inna sprawa. Po drugie ktoś może nie chcieć zasilać kasy Skarbu Państwa kwotą 3,1% lub 18,6% akcyzy i zamortyzować/wrzucić w koszty 225.000zł zamiast 150.000zł. Korzyści są bardzo wymierne, pomijam wymianę płynów eksploatacyjnych, naprawianie skrzyni biegów, dwumas, turbosprężarek, DPF, wtrysków itp.
   Jeśli masz wypasiony dom, multum kasy na koncie to co Ci szkodzi kupić sobie elektryka?!? zupełnie nie rozumiem Twojego rozumowania… to co Wszyscy powinni jeździć 125p, 126p, plonezami, czy zatrzymać się na passerati B6?
   Ja się bardzo cieszę gdy widzę super-auta na ulicach Lublina: Bentley, Maserati, Porsche, R8, RSki, eMki, AMG itp, naprawdę wywołują uśmiech na mojej twarzy, tesla też jest fajną egzotyką, mimo tego że w moich żyłach płynie wysokooktanowa benzyna.

 4. stary szybki i wściekły

  @ Fordmotorsport i Nickt. Czujniki są podobne do zderzeniowych i działają na przeciążenie a co do klem na akumulatorze to możesz mieć co najwyżej czujnik naładowania akumulatora, i zastanów się co piszesz. radzę poczytać

 5. stary szybki i wściekły

  opary elektrolitu są silnie wybuchowe odpal jeszcze ładunki na klemach i nieszczęście gotowe

 6. w tesli raptem „szkoda parkingowa” 😀 polerka wystarczy

Kursy walut

 • USD 4.2803zł -1.04%
 • GBP 5.2838zł -0.83%
 • EUR 4.7079zł -0%
 • CHF 4.7147zł -0.16%

Polub nas