690 680 960

Wjechał volkswagenem w kię i zaczął uciekać. W trakcie pościgu kia wjechała w volkswagena (zdjęcia)

Trwa poszukiwanie sprawcy zdarzenia drogowego, jakie miało miejsce po południu w Lublinie. W ciągu kilku minut dwukrotnie zderzyły się dwa te same pojazdy. Jeden z uczestników uciekł.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 18 na ul. Wyzwolenia w Lublinie. W rejonie skrzyżowania z ul. Mickiewicza zderzyły się dwa samochody osobowe: kia i volkswagen. Jak wstępnie ustalono, kierujący volkswagenem mężczyzna wjechał w tył poruszającej się przed nią kii. Następnie zaczął odjeżdżać z miejsca kolizji.

Poszkodowany ruszył za nim. W trakcie pościgu, na ul. Mickiewicza, kierowca volkswagena gwałtownie zahamował, w wyniku czego kia wjechała w tył jego auta. Po czym znów zaczął uciekać. Po kilku minutach wrócił, jednak nie zatrzymując się po raz kolejny odjechał.

Na miejscu interweniowała straż pożarna i policja. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Funkcjonariusze sprawdzili całą okolicę, jednak kierowcy ani też uszkodzonego pojazdu nie odnaleźli. Policjanci poszukują teraz sprawcy kolizji. Nie było większych utrudnień w ruchu.

(fot. lublin112.pl)

17 komentarzy

 1. Policja ma szansę na poprawienie statystyk. Mandat za jazdę na zderzaku dla kierowcy Kia. Łatwy pieniądz 😉 W sumie to można podciągnąć pod stworzenie zagrożenia w ruchu lądowym i zatrzymać prawo jazdy. Sukces do ogłoszenia w całej Polsce. Kolejny pirat wyeliminowany z ruchu drogowego!

 2. To kwestia czasu jak go namierzą…. mam nadzieję, że się nie wyłga szumowina… a kara będzie słona…
  W przypadku ucieczki OC działa? Oczywiście po złapaniu sprawcy.
  A co na to przeciwnicy monitoringów…?

 3. @abc jesteś strasznie ..upi

  • On zna realia tego kraju, a te są takie, że kulsony pocisną każdego, żeby tylko wyrobić normę mandatów komendanta.
   Wpisz w Google wczorajszą datę, Express Ilustrowany i Dariusz Kozłowski.
   Jeśli miałeś jeszcze jakieś urojenia co do kraju w którym żyjesz, po lekturze tego, co znajdziesz je stracisz.

   • Akurat ten Dariusz Kozłowski przynajmniej część punktów słusznie zarobił. Wyprzedzanie na przejściu, jazda na czerwonym – przecież mógł kogoś zabić? Zważmy proporcje – gonienie sprawcy stłuczki nie upoważnia do igrania z życiem innych.

    • Pewnie. Lepiej „nic nie widziałem, nic nie słyszałem”. Mam nadzieję, że kiedyś ty oberwiesz, a wszyscy odwrócą głowę. Porażka.

     • Mam rejestrator.
      Policja skutecznie oduczyła mnie już kiedyś prezentowania postawy obywatelskiej.

     • Porażką jest takie zero-jedynkowe myślenie jak twoje – albo to, albo tamto. Można pojechać za sprawcą stłuczki, ale to nie jest działanie w stanie wyższej konieczności. Nie było zagrożenia życia, nie było więc powodu, żeby narażać życie innych. To życie i zdrowie innych należy chronić, dobra materialne da się odtworzyć, życia nie.

 4. Tu się stuknie tu się puknie, tam wymieni i będzie jak „nowa”, a sprawcę lub właściciela auta sprawcy na pewno namierzą z miejskiego monitoringu.

 5. Jeszcze dodam ,że sprawca już drobi po gaciach , a poszkodowany kierowca spokojnie ,AC pewnie też jest i regres swoje zrobi.

 6. Czy przypadkiem nie ma kamery na tym domku skrzyżowanie Mickiewicza i Wyzwolenia co gość zajmuje się reklamą / grawerowaniem ?

 7. A obok szkola…oby go dorwali

Kursy walut

 • USD 4.4492zł -0.93%
 • GBP 5.461zł 0.08%
 • EUR 4.685zł -0.09%
 • CHF 4.7576zł -0.01%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajkowe szkolenie dla kierowców w ODTJ
Mikołajki z myślą o seniorach i osobach z niepełnosprawnościami
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
A może tak w ostatnim miesiącu roku warto odwiedzić Teatr Muzyczny? Sprawdź!
Mikołajki w VIVO! Lublin