Czwartek, 25 lipca 202425/07/2024
690 680 960
690 680 960

Wjechała w poruszającą się przed nią skodę. Jedna osoba w szpitalu (zdjęcia)

Dwa auta zderzyły się po południu na wyjeździe z Lublina w kierunku Jastkowa. Na miejscu pracują policjanci. Zablokowany jest jeden pas jezdni.

Do wypadku doszło w środę około godz. 14 na al. Warszawskiej w Lublinie. Na wysokości hotelu Luxor, a więc przy granicy miasta z Dębówką, zderzyły się dwa samochody osobowe: skoda i renault. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, oba pojazdy poruszały się w tym samym kierunku, w stronę Jastkowa. W pewnym momencie kierująca renaultem kobieta wjechała w znajdującą się przed nią skodę.

W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba. Kierowcę skody przetransportowano do szpitala. Obecnie funkcjonariusze drogówki ustalają szczegółowe okoliczności oraz przyczyny wypadku. Wystepują utrudnienia w ruchu. Zablokowany jest jeden pas jezdni.

6 komentarzy

 1. jakaś twarda ta skoda. kolejna obecna nieprzytomna

 2. Co robiła kierowniczka skoro tak przywaliła? Następnym razem grzmotnie w pieszego.

  • Jeżeli grzmotnie w pieszego, to powie, że pieszy nagle wtargnął na jezdnię, więc to nie jej wina. I, że ten pieszy (którego nie widziała) miał na głowie kaptur, a na uszach (zasłoniętych kapturem) w dodatku słuchawki.

  • No i co, że grzmotnie? Wtedy zwali się winę na pieszego. A nawet jeżeli nie, to co? Mandat, czy zawiasy? Żadna różnica.
   A po tym wszystkim policja będzie apelować do niechronionych by bardziej uważali, i żeby (tylko niechronieni) stosowali zasadę ograniczonego zaufania.

  • No i co, że grzmotnie w pieszego?
   Jeżeli poza PdP to pieszy powinien przepuścić auto. A poza tym to Kierowca ma prawo się zagapić.
   A jeżeli na PdP to pieszy mógł bardziej uważać, bo Kierowca ma prawo się zagapić.

 3. Nie wiem czy kierowca skody z tego wyjdzie….

Dodaj komentarz

Z kraju

Sport