Niedziela, 26 maja 202426/05/2024
690 680 960
690 680 960

Wjechała w dwie osoby na przejściu. Jeden z potrąconych mężczyzn walczy o życie (zdjęcia)

Bardzo poważny wypadek miał miejsce wczoraj późnym wieczorem w Lublinie. Dwie osoby zostały ranne po tym, jak wjechała w nie kierująca hondą kobieta.

Do wypadku doszło w czwartek przed godziną 22 na ul. Głuskiej w Lublinie. W rejonie skrzyżowania z ul. Sachsów dwie osoby zostały potrącone przez samochód osobowy. Na miejscu interweniowały zespoły ratownictwa medycznego, straż pożarna oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż na drugą stronę ulicy przechodziło kilka osób. Dwie z nich zdążyły opuścić już przejście, w kolejne dwie, znajdujące się na pasach, wjechała poruszająca się od strony centrum hondą kobieta.

Jak nam przekazano, poszkodowani mężczyźni doznali poważnych obrażeń ciała w tym wielu złamań. Stan jednego z nich jest bardzo poważny. Obaj zostali przetransportowani do szpitala.

Policjanci prowadzą teraz czynności mające na celu ustalenie szczegółowych okoliczności wypadku. Sprawdzane jest m.in., dlaczego kierująca nie zauważyła znajdujących się na pasach pieszych. Auto zatrzymało się w znacznej odległości od przejścia. Miejsce to jest też dobrze oświetlone, a warunki pogodowe były dobre.

48 komentarzy

  1. Dobrze ,że jeszcze nie chciała ich pobić.

  2. Kierowca też człowiek. Może ślepy,może głupi…
    To się zdarza i wśród pieszych.

  3. Współczuję też kiedyś potrąciłem w biały dzień , świeczkę pale jak miało się wypadek lepiej nie pamiętać

  4. Ślepa pinda za kierownicą…!

  5. do wszystkich co tu po mnie pojechali, ciesze sie, ze jestescie tak wspaniali i madrzy, napewno wasze matki, zony i dzieci sa przeszczesliwe, ze przyszlo im mieszkac i dzielic los z tak wybitnymi osobami. fajnie wam. ciesze sie, ze w naszym miescie sa tacy spece i fachowcy. pozdrawiam i zycze wszystkiego dobrego, wesolych swiat i spokoju ducha. dziekuje, ze przypomnieliscie mi kim jestem, dziekuje.

  6. Trzeba było Proszę Pani jechać maksymalnie 60 kmh bo tam jest zakręt , górka,sklepy, kościół jakiś park,biblioteka i chyba szkoła i chyba jakieś firmy ja jak wyjadę zza tego zakrętu z tymi czerwonymi fałdo pasami ,to się bardzo boję bo tam zawsze pod tą górkę to każdy może wyleźć czy wyjechać

  7. A przed chwilą przy dwudziestu na godzinę omal nie potrąciłem dwoje na pąsach,sam się zamyśliłem a oni para szli powoli po pasach i się kołysali i gadali jak by po plaży szli, udało mi się zahamować

  8. Franiu masz rację Audi jest do kitu,bo mam z przodu takie narożniki , że bardzo źle widać trzeba patrzeć w boczne szyby by zobaczyć czy ktoś nie idzie,czy nie jedzie

Dodaj komentarz