690 680 960

Wjechał w lexusa, wyskoczył z auta i zaczął uciekać. W pościg ruszyli strażnicy miejscy

Po pijanemu doprowadził do kolizji a potem zaczął pieszo uciekać. Po krótkim pościgu kierowca audi został zatrzymany przez strażników miejskich.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 20:35 na al. Unii Lubelskiej w Lublinie. Na wysokości Galerii Vivo zderzyły się dwa samochody osobowe: audi i lexus. Było to klasyczne najechanie na tył. Kierujący audi mężczyzna nie zdołał wyhamować i wjechał w znajdującego się przed nim lexusa.

Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Sprawca kolizji, widząc co się stało, wyskoczył z pojazdu i zaczął uciekać z miejsca zdarzenia. Całość zauważyli funkcjonariusze Oddziału Dzielnicowych Straży Miejskiej. Od razu ruszyli oni za oddalającym się chwiejnym krokiem w poprzek jezdni w kierunku Targu Pod Zamkiem mężczyzną.

Po krótkim pościgu kierowca audi został zatrzymany przez strażników. Na miejsce wezwana została policja. Badanie alkomatem wykazało, że 29-latek miał 3 promile alkoholu w organizmie. Dodatkowo nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami.

Niebawem mężczyzna usłyszy zarzuty. Grozi mu do dwóch lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna. Do tego będzie musiał pokryć koszty naprawy wyrządzonych przez siebie szkód.

(fot. lublin112/zdjęcie ilustracyjne)

9 komentarzy

 1. He he Lexus – na biednego nie trafiło

  • No ta, to znaczy że można walić śmiało, jeszcze właściciel tobie naprawi twoje auto

  • No tylko ciekawe jak pijak z audi przyjmie informacje gdy dostanie regres ubezpieczenia za naprawę Lexusa.

 2. Kiedy wreszcie pijana patologia kierującą pojazdami, zacznie wykonywać pracę społeczne w ramach odkupienia swoich win?

 3. Młody, wykształcony z wielkiego miasta to typowy wyborca po.

 4. Toż to bohater! Trzy promile i jeszcze uciekał! Szacun! Ja chyba nie dałbym rady. #maratończyk

 5. franiu,ałdi

 6. Narąbany bardziej niż Kozidrak.

Kursy walut

 • USD 4.0202zł 0.73%
 • GBP 5.0656zł 0.47%
 • EUR 4.3382zł 0.34%
 • CHF 4.5982zł 0.64%

Polub nas