Środa, 22 maja 202422/05/2024
690 680 960
690 680 960

Wjechał w stojące przed skrzyżowaniem auta. Mini karambol w Lublinie (zdjęcia) 

Cztery pojazdy brały udział w zdarzeniu, jakie miało miejsce wieczorem na jednej z lubelskich ulic. Uczestnicy oczekują na przyjazd funkcjonariuszy drogówki. 

Do zdarzenia doszło w piątek po godzinie 18 na ul. Krańcowej w Lublinie. W rejonie skrzyżowania z ul. Dulęby zdarzyły się cztery samochody: trzy osobowe i jeden dostawczy.

Jak nam przekazano kierujący dostawczym fordem mężczyzna poruszał się od strony ul. Kunickiego w kierunku Drogi Męczenników Majdanka. Wjechał w stojące przed skrzyżowaniem auta. Uszkodzone zostały: skoda, opel i ford.

Podróżujące autami osoby nie wymagały interwencji medycznej. Teraz uczestnicy kolizji oczekują na przyjazd funkcjonariuszy drogówki.  Zablokowany jest lewy pas jezdni, jednak ruch odbywa się płynnie.

6 komentarzy

  1. Ostatni sprawiedliwy

    Dłubał w telefonie kurierzyna a że większość to sebiksy to co się dziwić…

  2. Wie ktoś czemu jeden z będących osób został zatrzymany przez policję?

  3. Wewnętrzna obwodnica miasta, a co 100 metrów czerwona fala… Pewnie się nie spodziewał, że ledwo ruszy, a już trzeba się zatrzymywać.

  4. Przyczyna prosta. Większość kurierów – doręczycieli wsiadając za „kółko”, ruszając z miejsca od razu w ręku dokumenty – faktury lub telefon do następnego odbiorcy.

  5. Wjechał w

Dodaj komentarz