690 680 960

Wjechał skodą w stojące w korku auta. Uszkodził renaulta, volkswagena i subaru (zdjęcia)

Chwila nieuwagi kierowcy skody doprowadziła do niewielkiego karambolu na jednej z lubelskich ulic. Uczestnicy nie doznali obrażeń ciała. Porozumieli się między sobą.

Do zdarzenia doszło w środę około godziny 14 na ul. Związkowej w Lublinie. Na wysokości Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Administracji zderzyły się cztery samochody osobowe.

Jak nas poinformowano, kierujący skodą mężczyzna poruszał się w kierunku al. Spółdzielczości Pracy. Wjechał w stojące w korku pojazdy. Uszkodził renaulta, volkswagena i subaru.

W zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Uczestnicy kolizji postanowili porozumieć się pomiędzy sobą bez wzywania policji. Nie było większych utrudnień w ruchu.

(fot. lublin112)

6 komentarzy

 1. Martwa strefa. Za srajfonem

 2. Ta ulica to dobry przykład na przypomnienie kierującym co to są pasy ruchu – niewyznaczone pasy ruchu, bo z wyznaczonymi sprawa jest bardziej zrozumiała.
  Otóż kierującym pojazdami wyjaśniam, że na powyższej jedni znajdują się dwa niewyznaczone pasy ruchu (jeżeli poruszają się tam tylko osobówki i lub osobówki i jednoślady).

  • Dwa niewyznaczone pasy ruchu, oczywiście w jednym kierunku.

   • Masz trochę racji, ale nie do końca.
    Pas ruchu wyznaczają linie lub poruszające się pojazdy.
    – Jeśli w jednym kierunku będzie jechał ŚRODKIEM ciąg pojazdów – to jest jeden pas ruchu.
    – Jeśli w jednym kierunku będą jechały dwie kolumny pojazdów obok siebie (bo się zmieszczą) to mamy dwa pasy ruchu
    – Jeśli przy krawężniku będą zaparkowane pojazdy, a omijamy je obok (bo się zmieszczę), to też mamy dwa pasy ruchu: na jednym stoją zaparkowane pojazdy, drugim pasem omijamy te pojazdy.
    Wszystko powyższe dotyczy oczywiście sytuacji, gdy nie ma linii rozdzielającej pasy ruchu w jednym kierunku, a miejsca jest dostatecznie dużo, aby jechały obok siebie dwie kolumny pojazdów w tym samym kierunku.

 3. … ZAWSZE POLICJA NA MIEJSCU ZDARZENIA ! teraz sprawca zmieni zdanie bo był w szoku ! już to przerabiałem

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas