Czwartek, 25 kwietnia 202425/04/2024
690 680 960
690 680 960

Wjechał skodą do sypialni. 23-latek trafił do policyjnego aresztu (zdjęcia)

Wczoraj w miejscowości Strzyżów kierowca osobowej skody zjechał z drogi i uderzył w ścianę budynku. Pojazd częściowo zalazł się w pomieszczeniu, gdzie spali mieszkańcy domu. Wstępne badanie wykazało, że 23-latek był pod działaniem środków odurzających.

Do zdarzenia doszło w niedzielę po godzinie 6.00 w miejscowości Strzyżów w powiecie hrubieszowskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że pojazd osobowy uderzył w budynek mieszkalny. Na miejscu interweniowała straż pożarna z Hrubieszowa i Strzyżowa, policja, a także Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego. Po dojeździe w rejon zdarzenia strażacy zastali rozbite auto oraz uszkodzoną ścianę budynku mieszkalnego, w który uderzył pojazd osobowy.

Policjanci ustalili wstępnie, że 23-latek kierując skodą, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w dom, a konkretnie do pomieszczenia, w którym spali mieszkańcy. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Jak się okazało mężczyzna znajdował się pod działaniem środków odurzających. 23-latek trafił do policyjnego aresztu, wkrótce za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego po oględzinach budynku wydał zakaz użytkowania budynku. Straty oszacowano wstępnie na 100 tys. złotych. Działania służb trwały ponad 3 godziny.

Wjechał skodą do sypialni. 23-latek trafił do policyjnego aresztu (zdjęcia)

Wjechał skodą do sypialni. 23-latek trafił do policyjnego aresztu (zdjęcia)

(fot. mł. asp. Kostrubiec Łukasz PSP Hrubieszów)

22 komentarze

  1. Dom może i stary ale odnowiony. Człowiek który ma pieniądze na budowę to stamtąd (cały wschód Polski mam na myśli )ucieka. Tam pewnie dziadki zostały a młodzi w świecie choć trochę na zachód. Ćpun będzie spłacal regres.

  2. Zniszczyć finansowo narkomana to się nauczy.

  3. flaga go zmylila

  4. Ten domek ma więcej lat niż tu komentujący i przetrwał nie jedno, więc taki kiepski nie jest, odnowiony, zadbany, zachowajcie swoje zdanie dla siebie , może macie lepsze a może i takich nawet nie macie. Dom stał i stałby dalej jakby nie ten narkoman.

Z kraju