Niedziela, 23 czerwca 202423/06/2024
690 680 960
690 680 960

Wjechał przed trolejbus i się zatrzymał. Kierowca dostawczego renaulta nie poczuwał się do winy (zdjęcia)

Trolejbus zderzył się z samochodem dostawczym. Na szczęście tym razem nikt z pasażerów pojazdu komunikacji miejskiej nie ucierpiał. Wstępną przyczyną ma być zajechanie drogi.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek w południe na ul. Mełgiewskiej w Lublinie. Na odcinku między zjazdem z al. Andersa a rondem Cybulskiego, czyli skrzyżowaniem z ul. Turystyczną, zderzyły się dwa pojazdy: samochód dostawczy i trolejbus. Na miejscu interweniował nadzór ruchu MPK oraz policja.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący dostawczym renaultem mężczyzna poruszał się w kierunku ronda. W pewnym momencie postanowił z lewego pasa jezdni skręcić w prawo, w ul. Grafa. Zmienił pas jezdni przed pojazd komunikacji miejskiej i się zatrzymał. Kierowca trolejbusu nie zdołał wyhamować i wjechał w renaulta.

Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Za sprawcę kolizji uznany został kierowca renaulta. Ten jednak nie poczuwał się do winy. W związku z tym będą prowadzone dalsze czynności wyjaśniające w tej sprawie.

Wjechał przed trolejbus i się zatrzymał. Kierowca dostawczego renaulta nie poczuwał się do winy (zdjęcia)

fot. lublin112.pl

Wjechał przed trolejbus i się zatrzymał. Kierowca dostawczego renaulta nie poczuwał się do winy (zdjęcia)

fot. lublin112.pl

11 komentarzy

 1. Nie poczuwa się do winy bo już nie raz skręcał z lewego pasa w prawo

 2. glupi dzban cwaniakowal

 3. sebix w BMW-io

  Pewnie z wyłudzeń dorobił się Sereno. sypnąć wyłudzaczowi z 5tys mandaciku na odmulenie

 4. straszny kapral

  Ursusa nie żal – straszne klekoty. Mimo że nowy wszystko trzeszczy i telepie się w czasie jazdy.

 5. cwaniak z renaulta biznesmen ma wszystkich w d….

  • A skąd wiesz, że cwaniak i biznesmen? Znasz go tego, co spowodował kolizje z Renault Traffic?

 6. Nie dawno widziałem filmik jak to kierowca taxi zrobił dokładnie ten sam manewr co ten dostawczy.. z lewego pasa wprost na przystanek. W tedy policja uznała winę innego kierowcy. Ktory zresztą nie przyjął mandatu, rozwiązaniem była sprawa w sądzie. Gdzie orzeknie to że kierowca taxi był poszkodowany 🤷

 7. Na tym skrzyżowaniu masa ludzi chce jechać z lewego pasa w prawo, mają narysowane linie jak jechać a i tak wpychają się na chama prawidłowo jadącym.

 8. Rowerzysta. Oni nie znają przepisów i nie potrafią się prawidłowo poruszać. Jeszcze tydzień temu jeździł rowerem z pudełkiem na plecach.

 9. Hajdamaki tak jezdżą.

Dodaj komentarz