690 680 960

Wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle. Doprowadził do zderzenia z kią (zdjęcia)

Zignorowanie wskazań sygnalizacji świetlnej było przyczyną zderzenia dwóch pojazdów na Drodze Męczenników Majdanka w Lublinie. Na miejscu pracują policjanci, występują utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło w sobotę przed godziną 10 na Drodze Męczenników Majdanka w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Lotniczą zderzyły się dwa samochody osobowe: opel i kia. Na miejscu interweniowała policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierujący oplem mężczyzna jechał ul. Lotniczą od strony ul. Kunickiego. Wjeżdżając na skrzyżowanie zignorował wskazania sygnalizacji świetlnej. W wyniku tego doprowadził do zderzenia z kią, której kierowca poruszał się Drogą Męczenników Majdanka w kierunku centrum.

Na szczęście podróżujące pojazdami osoby nie odniosły żadnych poważniejszych obrażeń ciała. Na miejscu pracują funkcjonariusze drogówki, którzy ustalają szczegółowe okoliczności kolizji. Występują utrudnienia w ruchu.

(fot. lublin112.pl, nadesłane Dawid)

11 komentarzy

 1. No i następny głąb mobilny narobił sobie i ludziom kłopotów . Jak można nie widzieć czerwonego światła . Daltonista czy ignorant przepisów ?

  • Przecież za wysoko wisi sygnalizator A znaki co niżej to pewnie też nie widział A skoro nic nie widzi powinni go wysłać na badania wzroku i nie tylko i może czas powtórzyć egzamin

 2. Karać bizona i to ostro!

 3. opel – ślepy [***] i tyle.

 4. kija zgubila kolko

 5. Opel przynajmniej niczego nie blokuje, a kia na drodze dla rowerów. Precz z blachosmrodami!

 6. co to zabadziew ta kia? oplowi nic a tu okolo odlecialo

 7. Pewnie ze wsi i pierwszy raz swiatła drogowe na oczy widzial.

 8. Potencjalny zabójca tym razem mu się udało tylko doprowadził do kolizji a nie śmierci pieszego, rowerzysty, kierującego pojazdem. Popełniony czyn przez sprawcę spływa jak po kaczce ze zdjęć wynika, że jest tylko i wyłącznie zainteresowany swoją konserwą czyli Zafirą.

 9. koło odpadło temu, ……. kiji

Kursy walut

 • USD 4.3354zł 0.21%
 • GBP 5.369zł 0.8%
 • EUR 4.7239zł 0.34%
 • CHF 4.7142zł 0.58%

Polub nas