690 680 960

Wjechał motocyklem pod heder kombajnu. Mężczyzna trafił do szpitala (zdjęcia)

W niedzielę po południu w Małkowie Nowym doszło do groźnego wypadku z udziałem motocyklisty. Kierujący jednośladem z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

25 komentarzy

 1. Obstawiam wiek kombajnu powyżej 20 lat, kto takie złomy dopuszcza do ruchu??

  • nie, no co ty, to tylko kamuflaż kombajnu za milion złotych bo przecież rolnicy śpią na milionach tylko nie chcą się w oczy rzucać swoim bogactwem… bo pewnie byś miał bul d… jak by to był nowy kombajn… zdecyduj się…
   Taki kamuflaż kombajnu pewnie spowodował że moto pipka nie zauważyła go…

   • „Moto pipka” nie poniesie konsekwencji tylko kombajnista który tylko kawałek podjechał, tylko kawałek. Co on będzie hedera zdejmował, szkoda czasu…

 2. Jakie „kombajnista beknie”? Droga nie wygląda na publiczną tylko zwykłą dojazdową do pola (z tym, że utwardzoną). Ślepy motocyklista, ma szczęście że nie nadział się na kosę. Chociaż widać, że tam do kombajnu miał co najmniej 20 metrów widoczności na prostej drodze (tyle widać ze zdjęć, pewnie jest dużo więcej), a mimo to nie ma nawet śladów hamowania.

 3. Dobrze, że mu głowy nie urwało.

 4. To trza umić zrobic

 5. czy ten kombajnista od siedmiu boleści nie wiedział że motocykliści są wszędzie i trzeba się patrzeć cały czas w lusterka i do przodu i do tyłu i na boki też Kombajn nie miał pewno oc to teraz z własnej kieszeni zapłaci za junaka .

 6. Cyk chamowi karę za hederek na kombajnie, może się bydło w końcu nauczy…

  • Chamowi? Po pierwsze motocyklista jeśli można go tak nazwać był pod wpływem alkoholu po drugie każdy kombajnista jeździ z hedrem zaczepnym. Wiadomo że heder ma być wieziony z tyłu.

Kursy walut

 • USD 4.3269zł -0.22%
 • GBP 5.302zł -0.63%
 • EUR 4.6069zł -0.31%
 • CHF 4.7752zł -0.12%

Polub nas