Czwartek, 13 czerwca 202413/06/2024
690 680 960
690 680 960

Wincentów: Trzy osoby trafiły do szpitala po zderzeniu dwóch aut

We wtorek po południu na obwodnicy Lubartowa doszło do zderzenia dwóch aut. Trzy osoby zostały przetransportowane do szpitala.

Do zdarzenia doszło we wtorek po południu na obwodnicy Lubartowa, na wysokości miejscowości Wincentów. Jak podaje Punkt Informacji Drogowej Lublin zderzyły się tam dwa auta osobowe.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe i policja. Trzy osoby zostały ranne i przetransportowane je do szpitala. W rejonie wypadku zablokowany jest pas ruchu w kierunku Lublina. Auta przepuszczane są wahadłowo.

Utrudnienia mogą potrwać do godziny 19.

2016-08-09 17:57:45
(fot. ilustr. lublin112.pl)

7 komentarzy

 1. Jeżdżę tamtędy 4 razy w roku, i ta obwodnica Lubartowa od poczatku uruchomienia dla mnie jako kierowcy jest po prostu niewygodna. Nie wiem z czego to wynika ale tak odczuwam

  • Ją tam jeżdzę bardzo często i droga jak i skrzyżowania są dla mnie normalne jak większość w Polsce… Nie wiem dlaczego niektórzy uważają inaczej…

   • Bo jakbyś jeździł długie lata polnymi drogami A potem nagle dostał nowy asfalt i długą prostą też czulbys się dziwnie. A połowa kierowców w tamtym rejonie tylko zdała egzamin na prawo jazdy a nie nauczyli się jeździć.

    • Tia, a tuż przed wybudowaniem obwodnicy, wyginęły w Lubartowie ostatnie mamuty… Zastanów się co piszesz gim-matole!

     • Taka się wyrażaj do swojej matki prostaku. Jak nie rozumiesz o co chodzi w ironiczny komentarzu to świadczy o tym, że sam jesteś ograniczony bądź wyksztalceniem bądź umysłowo.

 2. Powinny być tam wiadukty, przecież ma to być część S19…bezkolizyjność…a wiadukty drogie 🙁

 3. Mareczek bardzo nerwowa luda, aż się jąkać zaczęła pisząc 🙂
  Tekst poniżej poziomu gim-bazy, mniemam więc, że bardzo młoda człowieka, albo i stara, ale rozumek młodo się zatrzymał…

Z kraju