Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

„Wiem, że jestem pijany, nie poddam się badaniu alkomatem”

W miniony piątek policjanci z Łęcznej zatrzymali nietrzeźwego kierowcę. Mężczyzna nie chciał dmuchać w alkomat mówiąc, że wie, iż jest pijany.

W miniony piątek przed godziną 14 policjanci z Łęcznej otrzymali zgłoszenie, że w miejscowości Nowy Stręczyn w gminie Cyców, pojazdem marki Volkswagen kieruje nietrzeźwy mężczyzna.

Mundurowi pojechali na miejsce i przed jednym z budynków zauważyli zaparkowany pojazd. W środku auta za kierownicą siedział 61-letni mieszkaniec gminy Cyców.

Na początku mężczyzna niech chciał poddać się badaniu na zawartość alkoholu, oświadczył funkcjonariuszom, że wie, że jest pijany.

Kiedy zdecydował się poddać takiemu badaniu okazało się, że 61-latek miał ponad 2,30 promila alkoholu w organizmie. Ponadto ma cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami. Wkrótce mężczyzna stanie przed sądem.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

9 komentarzy

 1. Dlaczego nie ma jeszcze artykułu o pijanym naczelniku ze świdnika.

  • No i to jest polskie prawo. Facet ma zakaz prowadzenia auta, ale i tak jezdzi i to po pijaku, bo dobrze wie, ze do pierdla i tak nie trafi. Jakis rok w zawieszeniu i tyle. Bo szwagier albo ciotka pracuja w sadzie i luz.

 2. … a do sądu pojedzie oto tym burakowozem ! Nie zabiorą mu, nir zlicytują go nic… a jaśnie wysoki sąd pogłaszcze opoja pp główce i będzie jeździł jak jeździ. Ot Polska właśnie.

 3. Trzeba przyznać, że zachował się honorowo od razu przyznał, że jest pijany. Widać, że nie jest byle jaką papugą, która kluczy, że to syrop na kaszel, że kot wyskoczył itp..

 4. Głupek tygodnia to raz .
  Zakaz i zdrowie innych ma dooppie jak setki mu podobnych bo to od dawna problem tego kraju to dwa. Co na to wreszcie wszechmogący PG Ziober ?

 5. Nie chchciał lepiej brzmi 😉 po Michnikowemu.

 6. A co z tym naczelnikiem

  • Media go kryją? Zwykły szarak nie miałby na to szans.
   A tak BTW – o naczelniku czego jest mowa?

 7. Temat dla mnie prosty:
  1. Zajęcie pojazdu jako pochodzący z przestępstwa,
  2. Kara ustawowa 10000zł na poczet ofiar wypadków.
  3. W razie braku uiszczenia pkt2 licytacja pojazdu/lub złomowanie + ewentualna sprzedaż reszty długu komornikom.
  Koniec z zachlanymi ryjami za kierownicą!