690 680 960

Wieczorny pożar w Lublinie. Drewniany budynek spłonął doszczętnie (zdjęcia, wideo)

Dwa zastępy straży pożarnej biorą udział w akcji gaśniczej na terenie ogródków działkowych w Lublinie. Jedna z altanek spłonęła doszczętnie.

Pożar przy ul. Turystycznej w Lublinie został zauważony w niedzielę wieczorem. O wszystkim zaalarmowana została straż pożarna.

Jak się okazało, płonęła altanka na terenie pobliskich ogródków działkowych. Drewniany budynek w całości objęty był już ogniem. Spłonął doszczętnie.

Obecnie działania strażaków dobiegają końca. Pogorzelisko zostało przeszukane, w zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Trwa ustalanie przyczyn pojawienia się ognia.

(fot. lublin112)

10 komentarzy

 1. Jak to pięknie wygląda, gdy o 19 jest ciemno i dużo osób porusza się po mieście, to nie zapalają żadnych latarni, a o 3 w nocy świecą się wszystkie.

  • Będzie lepiej jak odpowiedzialni za latarnie urzędnicy dowiedzą się, że już wynaleziono tzw. wyłączniki zmierzchowe, a póki co kazali zegary ustawić na daną godzinę i jest jak jest.

   • Tu nie chodzi o ustawienie momentu automatycznego włączania, tylko o celowe odwlekanie, by miasto mniej płaciło za energię elektryczną.
    Moim zdaniem lepiej jest włączyć latarnie przed 19, a wyłączyć na przykład w godzinach 1-3. Skoro i tak ma być ciemno przez określoną ilość czasu, to niech jak najmniej osób przez to ucierpi.

 2. Jak to jest ,że policja nie zajmie się degenaratami z turystycznej i z pobliskiej Wólki ,którzy „rządzą” po okolicy cyganami chodzącymi po domach …. Nie ma tematu heh tak najlepiej

 3. Jeszcze parę miesięcy będzie ciemno całą nic..!

  • No i dobrze… jako że noc jest przeznaczona do snu dla porzadych ludzi.
   Z tego co wiem to w nocy na ogół nie śpią agentki towarzyskie, złodzieje i kierowcy MPK.

 4. No i zaczyna się sezon na podpalenia altanek

 5. Godzina 19 a w Mieście Inspiracji ciemności. Ciekawe, czy u Łysego pod domem o 19 też tak ciemno?!

 6. Popieram ! Ja też bym tak zarządził ale u nas wszystk robią na opak gospodarka rabunkowa.

 7. dobrze że nikomu nic sie nie stało

Kursy walut

 • USD 4.0181zł -0.04%
 • GBP 5.0458zł -0.27%
 • EUR 4.3303zł -0.07%
 • CHF 4.5913zł -0.25%

Polub nas