690 680 960

Kto widział skradziony skuter spod Tarasów Zamkowych

Na prośbę naszej Czytelniczki publikujemy apel do świadków kradzieży skutera spod Tarasów Zamkowych. Do zdarzenia doszło wczoraj późnym popołudniem.

Do kradzieży doszło w sobotę 16 czerwca pomiędzy godziną 17:30 a 19. Spod Tarasów Zamkowych nieznany sprawca (lub sprawcy) ukradł skuter marki Ferro widoczny na zdjęciu.

Skuter stał obok wjazdu na parking podziemny, przy białym rowerze pamięci. Kradzież została zgłoszona na policję. Osoby, które widziały moment kradzieży lub sprawcę proszone są o kontakt z policją lub poprzez naszą redakcję. Być może ktoś nagrał sprawcę na kamerkę zamontowaną w swoim pojeździe.

2018-06-17 09:20:54
(fot. nadesłane)

7 komentarzy

 1. Przeciez tam są wszędzie kamery. Nic wartościowego nie nagrały?

  • Niech sprawdzi w Straży Miejskiej, bo jak dobrze mi się wydaje to przy „rowerze pamięci” nie ma parkingu…

 2. Kiedy ci ludzie zrozumieją że kradzież czegoś co ma wartość 1500 zł skończy się odsiadką. W dzisiejszych czasach monitoringu i nadzoru na pewno sprawcy zostaną złapani. Wszędzie kamery. Począwszy od galerii skończywszy na skrzyżowaniach.

 3. Kamer nie ma? Mają ustawowy obowiązek udostępnić nagrania!

 4. w tym obiekcie nagrywają tylko tych którzy BEZPŁATNIE KORZYSTAJĄ Z WC

 5. Aaron Fleischman

  Roztargnioną gapą to był kierowca ciężarówki, który wjeżdżał na plac budowy Tarasów Zamkowych i potrącił jadącą chodnikiem 54-letnią panią Elżbietę. Jedyna jej wina była taka, że tamtędy właśnie wtedy jechała.

  A ty z kolei jesteś zwykłym zwyrodnialcem i szują, jeśli jedziesz w komentarzach po Bogu ducha winnej kobiecie, która na dodatek w dniu swojej śmierci miała być ślubie swojej córki.

  Mam nadzieję, że następnym razem jakiś ślepy kierowca ciężarówki trafi lepiej i zmieli jej kołami ciebie, bydlaku.

Kursy walut

 • USD 4.3252zł -0.24%
 • GBP 5.3505zł -0.34%
 • EUR 4.7076zł -0.35%
 • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas