Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Widząc pożar policjanci ruszyli na pomoc. Nieprzytomnego mężczyznę wynieśli z budynku objętego ogniem (zdjęcia)

Radzyńscy policjanci jako pierwsi dotarli na miejsce pożaru w Suchowoli w gminie Wohyń. Natychmiast weszli do budynku i wyprowadzili na zewnątrz jednego z mężczyzn, a drugiego nieprzytomnego wynieśli.

Przedwczoraj przed godziną 18.00 policjanci z Wydziału Prewencji z Komendy Powiatowej Policji w Radzyniu Podlaskim otrzymali zgłoszenie o pożarze domu jednorodzinnego w miejscowości Suchowola w gminie Wohyń. Mundurowi pełniący służbę na terenie gminy natychmiast podjęli interwencje.

– Po dojechaniu na miejsce funkcjonariusze zauważyli kłęby dymu i ogień wydobywający się przez stłuczone od temperatury okna. Dodatkowo z ustaleń wynikało, że w środku budynku znajdują się dwie osoby. Policjanci weszli do środka domu, wewnątrz którego zauważyli leżącą na podłodze jedną osobę, która jak się okazało była nieprzytomna, bezzwłocznie wynieśli ją na zewnątrz domu. Następnie po powrocie w jednym z pomieszczeń odnaleźli drugiego mężczyznę. Funkcjonariusze także wyprowadzili go na zewnątrz. Kontakt z poszkodowanymi był utrudniony- relacjonuje starszy aspirant Piotr Woszczak z radzyńskiej Policji.

Na miejsce wezwano zespół ratownictwa medycznego, który udzielił im pomocy medycznej. 54-letni właściciel domu oraz 45-latek, który ma problemy z poruszaniem się, to mieszkańcy gm. Wohyń. Obaj z objawami zatrucia zostali przewiezieni do szpitala. Policjanci również trafili pod opiekę lekarzy. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności pojawienia się ognia oraz szacowanie strat.

Widząc pożar policjanci ruszyli na pomoc. Nieprzytomnego mężczyznę wynieśli z budynku objętego ogniem (zdjęcia)

fot. Policja Radzyń Podlaski

14 komentarzy

 1. Dać im po medalu

 2. Pan Sołtys z Lublina

  Brawo, policjanci jako pierwsi dotarli na miejsce pożaru, natychmiast weszli do budynku i wyprowadzili na zewnątrz jednego z mężczyzn, a drugiego nieprzytomnego wynieśli.

  Szkoda, że do kolizji jedzie tylko dwóch (dwoje) policjantów, obyłoby się bez tabunu strażaków zwykle blokujących drogi na kilka godzin.

 3. W końcu za coś nie małe pieniądze biorą.

 4. Miłosierna babinka

  A oni czasem nie biorą za to kasy z pieniędzy podatników żeby służyć .Więc o czym mowa.

 5. Miłosierna babinka

  Wykazała się psiarnia.

 6. dlaczego tak policja nie zareagowała jak zamarzała 14-latka w andrychowie???

Dodaj komentarz

Z kraju