Zobacz moment zderzenia dwóch aut na Drodze Męczenników Majdanka

We wtorek na skrzyżowaniu ul. Sulisławickiej z Drogą Męczenników Majdanka doszło do zderzenia dwóch aut osobowych. Moment kolizji zarejestrowała kamera monitoringu na pobliskim budynku.

41 komentarzy

 1. a jeszcze w 21 sekundzie nagrania taki śliczny AUDI – był

 2. KJHGFDSASDFGHJKL

  Po drugie Kuba audik jest już przed maską X5 i czeka do skrętu i jego psim obowiązkiem jest poczekać aż on przejedzie a że ten uprzejmie zostawił mu miejsce do skrętu a on skręcił na pałę i zrobił dzwona to już jego wina. Audik MUSIAŁ udzielić pierwszeństwa X5 i tyle w temacie

 3. wystarczy zmienic cykl swiatel aby każdy kierunek miał „zielone” do jazdy na wprost i w lewo i po kłopocie

 4. Co Wy mu tłumaczycie, w d..pie był i g..wno widział.

 5. A ten WOLDZWAGENEM to przesadził z prędkością na ale cóż WINNY jest z AUDI A6. Ale widać że chciał się wychylić ale niestety ”szybki i wściekły” grzał ostro i BUMM BUMM

 6. Za te filmy z tego skrzyżowania to chyba jakaś firma pobiera tantiemy. Są jak nie kończący się serial. Jeszcze trochę to skrzyżowanie dogoni rondo pod Makro. Naturalna selekcja.

 7. to nie jest łatwe skrzyżowanie

 8. kierowca stary dziadek

  Dajmy na to, że dwie grupy po 5 samochodów czeka na możliwość skrętu w lewo na Drodze MM. Jedna grupa chce w Grabskiego a druga w Sulisławicką. Po 5 osobowych, bo po tyle w tym rozważaniu np. mogło się tutaj na tym skrzyżowaniu zmieścić pomiędzy sygnalizatorami spośród jadących Drogą MM w obu kierunkach.
  Jestem ustawiony skośnie w lewo, tym pierwszym w kolejce do skrętu w lewo.
  1). Gdy jadący z prawej zatrzymają się NA OBYDWU pasach przed przejściem (domyślam się, że mają czerwone) – jadę;
  2). gdy nie będzie pojazdów jadących z prawej – jadę;
  3). gdy na jednym pasie, bliższym, sąsiadującym z moim pasem, do jazdy z kierunku przeciwnego do mojego, przed przejściem i sygnalizatorem stoi pojazd to z powodu, że albo
  a). ma czerwone;
  b). ma zielone, ale nie może wjechać na skrzyżowanie, bo nie ma dla niego miejsca teraz, ale za chwilę może mieć i ruszy jeszcze na zielonym;
  c). zmieniła się sytuacja – ma czerwone (ale ja o tym nie wiem) – jadę ostrożnie domyślając się, że ma czerwone (blokuję mu jazdę, gdyby miał zielone); obserwuję czy na kolejnym, drugim, bliższym krawężnika pasie z prawej, nikt nie jedzie – jadę; jeśli jedzie czekam, jeśli się zatrzymuje domyślam się, że nastąpiła zmiana świateł – jadę.
  Problemem na tym skrzyżowaniu jest zbyt krótki czas na zjazd pojazdów znajdujących się w obszarze między sygnalizatorami. Czas ten powinien być dłuższy od przeciętnego, dawanego dla skrzyżowania „prostego”, na którym, na jazdę w lewo – nie widząc świateł sygnalizatorów – oczekuje jeden, najwyżej dwa pojazdy.
  Moim zdaniem, tego czasu potrzeba na TYM SKRZYŻOWANIU tyle razy więcej, od czasu przeznaczonego na opuszczenie dla skrzyżowania „prostego” – ile razy więcej kierowców oczekuje na możliwość opuszczenia TEGO skrzyżowania niż na „prostym”. Każdy kierowca w obszarze, w którym nie widzi świateł sygnalizatorów, potrzebuje czasu na 1),2),3)abc.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajki Folkowe 2021. Wszystkie wymiary kultury tradycyjnej. Sprawdź program
Zoomikołajki w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Lublinie
„Bezpieczna sobota z Mikołajem w ODTJ WORD w Lublinie”
Życie świętego Stanisława Papczyńskiego w formie rysunków na piasku
Superauta dla Hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie