Czwartek, 23 maja 202423/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zobacz moment zderzenia auta osobowego z trolejbusem

We wtorkowy zderzeniu auta osobowego z trolejbusem poszkodowanych zostało pięć osób. Moment wypadku zarejestrowała kamera monitoringu na jednej z firm znajdujących się w pobliżu skrzyżowania.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 12:20 na Drodze Męczenników Majdanka w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Grabskiego zderzyły się dwa pojazdy: samochód osobowy i trolejbus komunikacji miejskiej. Jak ustalili policjanci, kierująca fordem jechała od strony ul. Krańcowej. Wykonując manewr skrętu w lewo doprowadziła do zderzenia z jadącym z naprzeciwka trolejbusem. Łącznie do szpitali trafiło pięć osób.

 

Wideo dzięki uprzejmości firmy Abaks-System Lublin.

2017-06-29 18:19:45
(fot. wideo Abaks-System)

31 komentarzy

 1. Trzy miesiące temu miałem podobne zdarzenia z wymuszeniem na skręcie w lewo.Zapytałem panią dlaczego pojechała jak powinna mnie przepuścić, to odpowiedziała :
  -miałam zielone światło
  to ja mówię :
  -ja też
  -to co ? miałam zostać na środku skrzyżowania?
  -….

  komentarz chyba zbędny

  • jak bym jezdzil jak wy to co dzień dzwon z wami kometujacymi ucza was jak zdac a nie jak jechać z rozomem

   • A co to takiego ten „rozom”? .W szkole chyba też miałeś „aby zdać” zamiast się czegoś uczyć, chociażby podstaw języka ojczystego… Jeśli jeździsz autem tak jak się posługujesz językiem polskim, to tylko czekać aż o Tobie tu przeczytamy

    • to cos czego tobie brak

     • Dziękuję bardzo za jasne i czytelne wytłumaczenie. Muszę przyznać, że masz rację, nie posiadam czegoś takiego jak rozom, natomiast trzeba jednocześnie zauważyć, że Tobie również czegoś brakuje, czegoś nawet podobnie brzmiącego – rozUmu.

     • w moim ojczystym niema u o rz POLONISTO

 2. Pewnie oba pojazdy wjechały na czerwonym, i kierowca suva myślał ze trajtek sie zatrzyma…

 3. O kor….mac przecież to mój samochód,co moja zona zrobila????trzeba było poczekać,ustapic pierwszeństwa autobusowi i tyle