Poniedziałek, 20 maja 202420/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zobacz moment zderzenia aut na ul. Kazimierza Wielkiego w Lublinie

Wczoraj rano na ul. Kazimierza Wielkiego w Lublinie doszło do zderzenia dwóch aut osobowych. Moment wypadku został zarejestrowany przez naszego Czytelnika.

Jak wstępnie ustalono, kobieta kierująca hyundaiem omijała stojące pojazdy. Zrobiła to tak niefortunnie, że doprowadziła do zderzenia z jadącym z naprzeciwka fiatem. Jedna osoba trafiła do szpitala.

 

2018-01-25 21:00:24
(fot. wideo nadesłane Tomasz)

36 komentarzy

 1. I wypowiadaja sie tu napewno same męskie fenomeny za kierownicą 😀
  Ja jestem kierującĄ od 6 lat.
  I za przeproszeniem żadnej kolizji nie zaliczylam tudzież nie spowodowałam.
  To co na filmie rzecz jasna bez komentarza, ale przez 6 lat jedyne cyrki jakie widuje na drodze to pewni siebie Panowie Królowie dróg…
  Nawet dzisiaj jeden wyprzedził z ponad 100 na liczniku bo 60 w zabudowanym to wstyd, by za chwilę skręcić na skrzyżowaniu i zarzucić tyłem powodując kolizję.
  Kobiety może i głupsze i nigdy nie zgadniesz co miała w głowie ale napewno nie szpanuja i rżną cwaniaków lecząc widocznie jakieś kompleksy …
  Jestem kobietą – możecie zaczynać.
  Mało tego, jestem kobietą z LSW.
  Dawać hejt.
  Tymczasem Miłego dnia!

 2. Cytat pewnego kolesia:
  „Jak ktoś pisze „faceci to….blebleble” to żaden mężczyzna nie bierze sobie tego do siebie. Ale kiedy ktoś pisze „kobiety to…. blebleble” to nagle każda czuje, jakby to o nią chodziło i pokazuje przykłady z autopsji. To chyba feministki nauczyły kobiety takiego kolektywnego myślenia, bo żaden mężczyzna nie czuje się odpowiedzialny za całokształt swojej płci.”
  A ja sadzę że jest tak jak napisałaś – są po prostu głupsze.