Piątek, 24 maja 202424/05/2024
690 680 960
690 680 960

16 komentarzy

 1. Fajnie że ktoś kupił sobie drona. Teraz pozostaje nauczyć się jak go obsugiwać i robić filmy. Tu na tym materiale montaż poniżej krytyki :(.

  • Chętnie obejrzałabym Twój materiał i montaż…
   Ja jestem zachwycona.

   • Pan Cieć z alei lubartowskich w Mieście Inspiracji k/Świdnika

    Jacek to pewnie z tych, którzy marzą, ze jak już skończy brać nauki, a daj Boże, ze go gdzieś zatrudnią, to już za pierwsza pensję pójdzie do salonu i kupi nowiuteńki samochodzik wymarzonej marki i jeszcze mu na drona zostanie.
    A póki co to wyszydzi wszystko i wszystkich bo to niby gorsze od jego marzeń.

    • Dobrze powiedziane 🙂

    • Cieciu tak dla informacji – Jacek już dawno sończył pobierać nauki, co sobie kupi to jego sprawa. Nie szydzi tylko tylko dość jasno określił co leży na łopatkach w tym materiale filmowym. NIe będzie też z takim wybitnym znafcą dyskutować ( w MPK też byłeś taki mundry?).

   • Jacek ma rację. Za szybkie cięcia. Momentami nie zdążyłem rozpoznać jaki to fragment Lublina jak już zmieniło się ujęcie. Tego typu filmy nie powinny mieć szybkich cięć. Lecz długie ujęcia.

  • TAKIEGO LADNEGO LUBLINA Z TEJ PERSPEKTYWY JESZCZE NIE WIDZIALAM I W PORÓWNANIU DO QWERTY NIE CHCIALABYM ZOBACZYC

 2. Lublin miasto inspiracji 🙂 Pięknie

 3. nie to żebym się czepiał, ale 2 tematy:
  1. Pozwolenie na loty było?
  2. Na filaretów wygląda jak by była max dozwolona wysokość przekroczona

  • 1. Gowno Cię to obchodzi
   2. Zgłoś to na stopdrogowymwariatom

   • Nie napinaj się tak, bo Ci żyłka pęknie.
    Obchodzi mnie to. Sam latam, więc wiem jak ważne jest bezpieczeństwo przy tym „sporcie” i zależy mi żeby droniarze mieli dobrą opinię.

    Przestrzegam tylko wszystkich amatorów latania. Nie mam zamiaru nikomu nic zgłaszać, ale warto mieć to na uwadze, szczególnie teraz, w okresie 1 komunii, kiedy tych dronów na niebie zapewne przybędzie. Kary za latanie w CTR bez pozwolenia nie są małe.

    Swoją drogą fajne ujęcia. Mi się osobiście film podoba.

    • Jeśli latasz to powinieneś wiedzieć że powyżej 6km od granic lotniska (CTR) można latać do 100m AGL bez pozwoleń. Wystarczy Świadectwo kwalifikacji operatora. Pozdrawiam

     • ja o tym wiem, ale tak się składa, że gość latał głównie w CTR – zobacz na mapie.

 4. doom lord wielki

  Byłby fajny film ale montaż TRAGICZNY!

 5. Tak niby każdy lata, a jeden od drugiego pisze większe głupoty. Wystarczy spojrzeć na mapę stref lotniczych i widać, że lot nad starym miastem, jest możliwy za zgodą z PAŻP.