Rowerzysta wjechał przed auto. Zobacz moment wypadku

W czwartek wieczorem w miejscowości Dawidy w powiecie parczewskim doszło do potrącenia rowerzysty. Moment wypadku został nagrany przez wideorejestrator w pojeździe.

Do zdarzenia doszło w czwartek wieczorem w miejscowości Dawidy w powiecie parczewskim. Jak wstępnie ustalili policjanci, 13-latek kierujący nieoświetlonym rowerem wykonał manewr skrętu w lewo, wjeżdżając wprost przed jadącego forda.


– Młody rowerzysta na skutek odniesionych obrażeń trafił do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, iż 32-letni kierowca osobówki był trzeźwy – informuje mł. asp. Artur Łopacki z parczewskiej Policji.

2016-10-22 08:41:38
(fot. wideo Policja Parczew)

18 komentarzy

 1. I znowu: Chwała Bogu, że dzięki Bogu, bo jak by tak nie daj Boże, to niech Pan Bóg broni !!!

 2. Powinien gnojek jeszcze dostac wpi..dol od rodziców, przeciez takimi akcjami ludzie sami proszà sie o tragedie !!!!!

 3. Fakt, że rower był nieoświetlony nie ma w tym przypadku znaczenia, bo kierowca rowerzystę widział. No ale sam manewr to już samobójstwo. Głowa opatulona w kaptur, więc pewnie dlatego nie mógł zerknąć za siebie. Lewoskręt bez sygnalizowania i od skrajnej prawej to niestety norma wśród rowerzystów z małych miejscowości.

  • I to jest jasny przekaz, że trzeba mieć wideorejestrator. Wiecie ile by miał tłumaczenie kierowca, gdyby było tylko słowo przeciwko słowu. Przecież gówniarz nie powie, że wjechał pod samochód, jak kretyn, tylko będzie utrzymywał, że przykładnie jechał krawędzią drogi, a pirat drogowy w niego wjechał. Zawsze tak jest. A jak masz nagranie, to nie ma pieprzenia bzdur.

  • Norma wśród wszystkich rowerzystów nie tylko tych z małych miejscowości.Powinno być jak kiedyś, że każdy powinien mieć kartę rowerową, a nie jak skończył 18 lat to nie musi mieć to są tego skutki.

  • lllllllllllllllollllllllllllll

   oho, teraz dzielimy rowerzystów na wiejskich i miejskich, bo kierowców już się znudziło. Faktycznie, w lublinie nigdy żaden rowerzysta nie wjechał przed auto, hipokryci. Nie róbcie z siebie bogów, bo w innych miastach warszawie, poznaniu czy wrocławiu jesteście uznawani za małe pryszcze ze wsi zwanej miastem lublin. hahahah cisnę z was

 4. Rowerzysta brak slow. Niech sie cieszy ze nie dostal nagrody Darwina. A Kierowca tez moglby troche wolniej jezdzic w zabudowanym tym bardziej, ze stal znak uwaga przejscie dla pieszych wiec szczegolna ostroznoscu i przygotowanie na wszystko a nie tylko but w podloge i niech sie dzieje co chce bo jadr puszką.

  • No nic, tylko rozpieprzony rower przemalować na biało, przykręcić jakimś drutem do znaku, czy drzewa i niech rdzewieje dla ostrzegania naśladowców takiej jazdy.

   • Apostazja Niekomplementarna

    Nawet gdyby każdy samochód (o rowerach nie wspominając), malować na biało i tam gdzie zginął jego kierowca(obowiązkowo)przykuwać do czegoś łańcuchem, żeby nie ukradli, to i tak znaleźli by się tępaki
    (i „ówny”), którzy żałowali dopiero po, a nie przed szkodą.
    Taki Naród.

  • Najlepiej wysiąść i pchać samochód.

   • Najlepiej jezdzic z wyobraznia. 50 kmh to nie pchanie. W krajach „swiadomych” jakos mozna tylko u dzikusow nie.

    • Jakby jechał SZYBCIEJ to rowerzysta nie zdążyłby wpaść pod samochód. Szanowny Wrd, wina rowerzysty jest bezsprzeczna. Kierowca jedzie w miarę wolno (szeroki kąt rejestratora powoduje złudzenie, że szybciej niż to jest w rzeczywistości) i zostawia przepisowy odstęp od rowerzysty.

    • Zgadzam się z tobą jeśli chodzi o wyobraźnię w 100% . Wyobraźnia to podstawa!
     .
     P.S. W krajach „świadomych” po przejechaniu 300 km autostradą nie jest problemem pojechać 3 km pięćdziesiątką; czy widzisz u nas, na wschodzie jakiekolwiek autostrady ?

 5. Identyczną sytuację miał znajomy jak jechał samochodem i okazało się że jego wina w 100 procentach tylko dlatego że sytuacja miała miejsce 4 m przez przejściem dla pieszych.

 6. w Dawidach,świętej wsi?

 7. Nie wiem czy zauważyliście, ale z lewej strony z podwórka w trakcie potrącenia wylatuje pies , który już biegnie pogryźć d…. rowerzyście 🙂 Takich psów jest pełno , ja jeździłem z pałą i lałem po łbach 🙂

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8759zł 0.24%
  • GBP 5.0579zł -0.06%
  • EUR 4.5774zł 0%
  • CHF 4.2734zł 0%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Spektakl słowno – muzyczny „Nasz papież” w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim
  Targi marki Festool w Lublinie. Przedstawią rozwiązania dla branży stolarskiej i budowlanej
  Nabór do drużyny cheerleaderek – Perełki Tytanów
  „Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Uroczyste obchody 81 rocznicy masowego mordu w Szczuczkach