690 680 960

Przylot prezydenta Andrzeja Dudy na lotnisko w Świdniku

Wczoraj przed godziną 18 na lubelskim lotniku wylądował samolot CASA z Andrzejem Dudą na pokładzie. Prezydent przyleciał do Świdnika na obchody Narodowego Dnia Niepodległości. Materiał wideo zarejestrowany przez Lublin Spotters.

2016-11-12 09:26:27
(fot. wideo Lublin Spotters)

23 komentarze

  1. jak za sekretarza Edwarda Gierka

  2. nie widze sensu tej calej akcji z samolotem, samochody BORu tak czy siak musialy przyjechac z Warszawy, wiec po co ten caly samolot?

    • Po co to się nogi noco. W jakim celu kopara stoły i krzesła PO całym kraju woziła? Wracajcie pajace na łonet. tam zdecydowanie większy poklask zyskacie.

  3. Ja to nie wiem o co ta cała dyskusja!!! ludzie!!! przecież to w końcu Prezydent…!!! jak wy możecie wypisywać takie głupoty na temat, że Tusk brzozy nie posadził albo że słychać strzały… Przez takich właśnie ja Wy ten kraj idzie w złą stronę… Piszecie głupoty a założę się że co najmniej połowa z was oddała głos na obecnego prezydenta… A uważam, że akurat do Dudy nikt nie powinien mieć pretensji o jakiekolwiek COŚ.!!! Nie wszyscy w tym PIS-ie są przecież tacy jak Kaczyński, czy Macierewicz albo hehehehe Pani Pawłowicz, czy też Waszczykowski. Oni akurat nie powinni zabierać się do polityki bo… KTO IM W OGULE BADANIA PODBIŁ???? Zobaczcie w Platformie i w PSL-u też tacy byli i są!!! zresztą każda z tyk partii ma takich wykolejeńców u siebie…

Kursy walut

  • USD 4.0202zł 0.73%
  • GBP 5.0656zł 0.47%
  • EUR 4.3382zł 0.34%
  • CHF 4.5982zł 0.64%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Przegląd Muzyki Różnej STAŚ
Akademicki Jarmark Świąteczny
Rodzinny Bieg Mikołajkowy
Świąteczne Targi Sztuki Studenckiej „Sztuka pod choinkę”
Zoomikołjaki w Lubelskim Schronisku