690 680 960

Pirat drogowy w ciężarówce

Nagranie przedstawia niebezpieczny manewr wyprzedzania na ul. Warszawskiej w Dęblinie. Kierujący ciężarówką zignorował oznakowanie poziome, wjeżdżając na przeciwległy pas wyznaczony do skrętu, pokonał obszar wyłączony z ruchu, wyprzedził osobówkę, a w ostatniej chwili zmieścił przed wysepką i przejściem dla pieszych.

2016-11-18 11:59:17
(fot. wideo nadesłane)

63 komentarze

 1. to patelnia kierowcy buraki którzy wożą buraki

 2. powinni karać za te kamerki bo potem tacy właśnie niedzielni kierowcy powodujący 50 razy większe zagrożenie na drodze pokazują jacy to są wspaniali skoro gość tirem nie wytrzymał to już musiał być ostro zdesperowany widząc styl twojej jazdy !!!!!

 3. prawie jak w MPK…

 4. przebiegły biegły wyższej szkoły z III piętra

  tacho się kręci,czas leci, a jakaś melepeta jedzie 30 km/h …dobrze patelniarz zrobił…powinien jeszcze zepchnąć zawalidrogę

 5. Wystarczy spojrzeć kto teraz jeździ ciężarówkami, same chłopki co zaorali pola i teraz nie maja co robić, więc myślą że Ursusem jadą i żadne przepisy na drodze ich nie obowiązują, bo jeżdżą jak po polu .

  • Pp pierwsze spróbuj sam zrobić sobie C, po drugie z komentarza wynika iż sam jesteś ten co słoma z butów wystaje, po trzecie czego nie popieram!!!!!!! To faktycznie chłopaki na patelniach jeżdżą za szybko powód bo im więcej kółek, większa kasa. Ale chłopaki zastanówcie się, wypadek nawet nie z waszej strony to kryminał czy warto?

   • Tak się sklada że mam wszystkie kategorie,jeżdżę zawodowo już 18 lat, i widzę kto jezdzi ciężarówkami na budowach, a jazda jak na nagraniu mowi sama że za kierownicą siedzi traktorzysta.

 6. Też mi wykroczenie… jeśli jechał za nim od kozienic to ileż można. Turysta niech zwiedza ale niektórzy pracuj a i muszą dowieźć towar i jak człowiek wrócić do domu. Jedź jeden z drugim w zabudowanym jeśli warunki pozwalają 50-60 poza 90 i nie będzie problemów.

 7. Nie ma usprawiedliwienia dla [] . Ja sam jadąc dzisiaj rano z Wawy do Lublina zostałem wielokrotnie otrąbiony przez takich niedorozwoji, bo poza zabudowanym jechałem „tylko” 80km/h. Kto dziś jechał to wie, że była gęsta mgła i mokra jezdnia, w takich wrunkach TRZEBA zwolnić. Wyprzedzano mnie na przejściu dla pieszych, na podwójnej ciągłej a raz nawet na trzeciego i wszystko w imię 5 minut nadrobionego czasu. Ba, nawet na ekspresówce jakaś k..wa w Audi mnie obtrąbiła bo wyprzedzałem ciężarówkę jadąc lewym pasem „tylko” 130 a wiadomo, na ekspresówce tak wolno tylko lamusy jadą. Tam albo zapi…dalasz lewym jako PAN i WŁADCA SZOS albo wleczesz się 120 prawym jak frajer. A co do tego z kamerką … to mi też się zadarza jechać w zabudowanym 40, szczególnie rano, kiedy dzieciaki do szkoły idą, bo one nie myślą o konsekwencjach potencjalnego wypadku a ja tak. Pozdro dla właściciela kamerki, [] w oczodół dla tirówki i oby stracił jak najszybciej prawko.

Kursy walut

 • USD 4.4492zł -0.93%
 • GBP 5.461zł 0.08%
 • EUR 4.685zł -0.09%
 • CHF 4.7576zł -0.01%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajkowe szkolenie dla kierowców w ODTJ
Mikołajki z myślą o seniorach i osobach z niepełnosprawnościami
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
A może tak w ostatnim miesiącu roku warto odwiedzić Teatr Muzyczny? Sprawdź!
Mikołajki w VIVO! Lublin