Wtorek, 28 maja 202428/05/2024
690 680 960
690 680 960

Przez pas zieleni rowerem na skróty

Nasz Czytelnik przesłał nam nagranie jakie zarejestrował na al. Witosa w Lublinie. Widać na nim beztroskiego rowerzystę, który skraca sobie drogę przez pas zieleni, w obrębie ruchliwego odcinka pomiędzy Lublinem a Świdnikiem. Dość ryzykowny pomysł…


2016-06-08 19:02:32
(fot. wideo YT On ona ono)

29 komentarzy

 1. Powies sobie ta kamerke moze u siebie w ubikacji i lecz sie na nogi bo na glowe juz za pozno.

 2. Kim trzeba być żeby opublikować taki film, ktoś kto znalazł się rowerem w tym miejscu to osoba niepełnosprawna umysłowo i pewnie uciekła z jakiegoś zamkniętego ośrodka. A teraz jeżeli ktoś ja rozpozna będzie się z niej śmiać.

 3. Betonowy Janusz

  dobrze wiadomo że skoro raz pojechał to i drugi raz pojedzie
  mam nadzieje że nikt z forum nie przejedzie tego pana w tym miejscu, ale pewnie większość negatywnie oceniających film nie jest w stanie pojąć że ten rowerzysta pewnie potem jechał pod prąd w stronę Świdnika – bo bliżej.
  a może codziennie tak jeździ?

  tak a pro po – widzieliście ten biustonosz co wisi na płocie przy oczku na ślimaku?

 4. Mam nadzieję że ten groźny przestępca dzięki publikacji filmiku zostanie szybko schwytany.

  Bezskutecznie próbuje odpowiedzieć sobie na pytanie czym ten rowerzysta się wyróżnił że aż trzeba było napisać o nim artykuł.
  Że niby dewastuje zieleń? – Myślę że po takim ugnieceniu to co najmniej 3 lata trawa nie odrośnie.
  Że niebezpiecznie (jak sugeruje tytuł)?? – A co mają powiedzieć ludzie mieszkający w sąsiedztwie np. DK-19? Prędkości podobne, ale tu przynajmniej samochody jadą z jednej strony przez co dużo łatwiej się połapać.

 5. Lublin112 schodzi na psy, wstawia nędzne filmy społeczniaka ze wsi zwanej świdnik… Ciekawy jestem co za dekiel wstawia takie filmiki… I drugi pisze o nich artykuł.

 6. masz racje wiekszoś tak jeździ wiec po co o tym pisac gdyby autem to zrobił to afera a rower może mandaty na maksa z górnej półki sa całkowicie bezkarni ,

  • Wydaje mi się, że właśnie to zabolało skarżypytę. Żal d… ściska że on tak nie może sobie skrócić jak jedzie samochodem.
   Oczywiści przepisy trzeba szanować, ale tu nie ma jakiegoś dużego problemu. Ot drobne wykroczenie. Ktoś skrócił sobie drogę. Może miał bardzo ważną sprawę do załatwienia, a może po prostu nie chciało mu się przejeżdżać kilku km, żeby pokonać kilka metrów. Jak tak dalej pójdzie. to niedługo pojawią się filmiki jak ktoś stojąc na pasie do skrętu w lewo zapomniał włączyć kierunkowskazu.

 7. ale njus zwyrodnialec rowerzysta dokonał haniebnego czynu i stworzył zagrożenie dla życia i mienia ludzi postronnych. Publiczna egzekucja dla takich piratów drogowych. Lublin 112 już chyba nie ma o czym pisać….

 8. Przepraszam bardzo, ale co złego na nagraniu robi rowerzysta? Skoro stoi i oczekuje na przejazd aut, aby móc bezpiecznie przejechać przez jezdnię, tzn. że jest świadomy zagrożenia na drodze. Owszem, skrócił sobie drogę w sposób niewłaściwy, ale jak widać robił to w sposób ostrożny. Większe zagrożenie może zrobić kierowca auta, który skupi się na tym, czy aby na pewno filmik się dobrze nagrał, niż na jeździe.

 9. łoj, ale SENSACJA, bo po pasie zieleni przejechał, ja kiedyś autem zawracałem przez pas zieleni, dobrze że mnie nikt nie nagrał, bo by mnie chyba zlinczowano