Poniedziałek, 27 maja 202427/05/2024
690 680 960
690 680 960

Nietrzeźwy kierowca sprawcą wypadku. Cztery osoby w szpitalu

Wczoraj w rejonie skrzyżowania ul. Związkowej z ul. Choiny doszło do zderzenia dwóch aut. Sprawca wypadku był nietrzeźwy.

Do wypadku doszło wczoraj przed godziną 23 na skrzyżowaniu ul. Związkowej i Choiny w Lublinie. Na rondzie zderzyły się dwa samochody osobowe: renault i skoda. Kierujący skodą mężczyzna, zawracał na rondzie. Zignorował jednak wskazania sygnalizacji świetlnej i wymusił pierwszeństwo przejazdu na jadącym od strony ulicy Związkowej renaulcie. W wyniku tego doszło do zderzenia obu pojazdów. Do szpitala trafiły cztery osoby. Sprawca zdarzenia miał 0,8 promila w organizmie.

 

2017-03-05 10:35:03
(fot. wideo nadesłane Łukasz)

11 komentarzy

 1. Jaki on był kur.. Pijany 0,8 promila to już odrazu pijany!!!! On był podchmielony ludzie opanujcie się. Wszystkich wrzucacie do jednego wora czy on ma 0,8 promila czy 3 promile a jest wielka różnica.

  • Jeszcze go bronisz?

  • kumpel brejdaczki

   Tak, wróć typie do szkoły i niech nauczą Cie tam pisać w języku polskim bo Twoja pisownia świadczy tylko o tym jak zostałeś zrobiony, byle jak.

   • Redakcjo… Dlaczego nie zareagowaliscie już na pierwszy komentarz, który zapoczątkował resztę? I który jest niezgodny z WASZYM regulaminem.

 2. znam ludzi co po 2 piwach gadają jak inni po pół litra więc nie masz racji, jest dobrze napisane

  • Szanowna (ny) „dd” – a ja znam takich, którzy nawet nie wiedzą co to jest piwo i jeżdżą swoimi autkami i zachowują się jak ci co rozpracowali litra na dwóch.

 3. Kolejny pijany bandyta ! 0,5 to 0,5 pijany i kropka!

 4. No i znowu ta skoda…

 5. pijak w Skodzie !!!!!!!!!!!!!
  zgroza

 6. Prawo stanowi że powyzej 0,5 to jest się pijanym i kropa.A to oznacza że nie reaguje się szybko na sytuację na drodze , sprawność i spostrzegawczośc jest ograniczona. Skoro tego nie rozumiesz idż chlać dalej , młocie!