690 680 960

Niecierpliwy kierowca toyoty omija auta po chodniku

Chodnik powinien służyć w pierwszej kolejności pieszym. Jak widać na nagraniu, dla kierowcy toyoty chodnik to także poszerzenie jezdni umożliwiające np. omijanie aut w korku.

Miejsce „akcji” – ulica Popiełuszki w Lublinie. Komentarz? Raczej zbędny.

2016-03-08 18:36:48
(fot. wideo. YT Jarek J.)

48 komentarzy

 1. I bardzo dobrze zrobił..

 2. Nagranie zdobyte w sposób nielegalny, tak mówią politycy.
  Nieważne co nagrane zostało, ale kto i jakim prawem nagrywał.

 3. A po drugie, to niedzielne cioty wysyłają takie filmy. Wyjedzie toto 2x na tydzień w miasto i w szoku jest,że takie rzeczy widzi.
  A druga grupa, to miastowe od 2 miesięcy, u ojców 1 samochód na godzinę jeździł, a tu 50 na minutę i co łone wyprawiają, toż to szok.

  • Popieram Cię Arek. Ale mi się wydaje, że to nagrał pewnie jakiś słoik, co ledwo co sprzedał zboże czy owoce, kupił kawalerkę na obrzeżach miasta i zameldował się w mieście (czyt. zmienił blachy z LUB na LU) i już wielki mieszczuch z niego. LUDZIE!: A dlaczego nikt nie nagrywa co dzieje się na ulicach Paryża czy Rzymu jak na 2 pasach ustawia się 3 rzędy aut, czy jak puste skrzyżowanie to jadą na czerwonym? odp.: Bo dorośli do życia w dużym mieście i liczą się względy praktyczne! Ale to nie na Lubelszczyźnie pełnej kołków co prawko zdali za jajka czy ćwiartkę świni…

   • Aaron Fleischmann

    Rodowity Lublinianin od 5 pokoleń się odezwał.

   • Zapytaj ojca z której wsi się do miasta sprowadził albo po prostu przypomnij sobie gdzie na wakacje do babci jeździłeś. Co do zmian blach z LU na LUB raczej większość robi odwrotnie, a ty chłopcze masz najwyraźniej jakiś kompleks. Pewnie sam mieszkasz w kawalerce na obrzeżach miasta.

   • Popieram was hgf i arek w 100%.

 4. A czy może wiecie co to za skrzyżowanie i jak wygląda tam jazda? To jest ulica Popiełuszki w kierunku Długosza. 90% pojazdów skręca tu w lewo w Puławską. A że rozgałęzienie jest dopiero przed krzyżówką to Ci chcący jechać na prosto lub w prawo muszą czekać w tym sznurku bo wszyscy skręcają w lewo – a niestety to skrzyżowanie jest często blokowane przez pojazdy jadące Puławską do góry w stronę Kraśnickich.

  Dodatkowo drodzy kierowcy patrzcie w lusterka i jeśli chcecie jechać w lewo to stajcie do osi jezdni i dojeżdżajcie do pojazdu poprzedającego bo dzięki temu można spokojnie obok przejechać na pas do jazdy na wprost. Ja się kolesiowi nie dziwię że zrobił co zrobił bo tam można stac i 3-4 zmiany świateł zanim stanie się na pasie do jazdy na wprost.

 5. oj sorki – pojazdy jadą Puławską w stronę Racławickich

 6. Kolejny konfident z kamerką. Co to za po…ny kraj.

 7. A ma ktoś filmik z wczoraj,przed 16.00 na Północnej jakiś debil wyjechał ze stacji BP w kierunku Kompozytorów lewym pasem, mijając sznur samochodów stojących na prawym, i o mało nie pierdyknął czołowo auta Skanski – kolesie musieli wiać na trawnik.

 8. Nagrywać tych wszystkich cwaniaków i wysyłać !

  Specjalny mail do tego typu przesyłek – woj. lubelskie: WRD KWP w Lublinie:

  [email protected]

  Ze względu na ograniczoną pojemność skrzynki e-mail, należy przesyłać materiały o rozmiarze nie większym niż 10MB lub linki do zamieszczonych w Internecie zdjęć i filmów.

  Jeżeli nie potrafisz przesłać pliku z uwagi na jego rozmiar, który przekracza limit serwera – przekaż materiał w najbliższej jednostce Policji.

 9. Bez przesady może mu się kopę chciało?

 10. Tym wszystkim, co to usprawiedliwiają takie buractwo na drodze życzę z całego serca, aby bliska im osoba skończyła pod kołami takiego matoła „co mu się spieszyło”. Może wtedy przejrzycie na oczy, że to nie jest gra komputerowa, tylko realne życie.

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

LubJam 2023 – Global GameJam w WSPA
Kraśnik. NOWY MATERIAŁ SEBASTIANA REJENTA – OPTIMA FORMA
Zamość. NOWY MATERIAŁ SEBASTIANA REJENTA – OPTIMA FORMA
Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w lubelskiej Galerii Olimp
5 lutego w Lublinie odbędzie się stand-up Czarka Sikory