Poniedziałek, 27 maja 202427/05/2024
690 680 960
690 680 960

Niecierpliwy kierowca toyoty omija auta po chodniku

Chodnik powinien służyć w pierwszej kolejności pieszym. Jak widać na nagraniu, dla kierowcy toyoty chodnik to także poszerzenie jezdni umożliwiające np. omijanie aut w korku.

Miejsce „akcji” – ulica Popiełuszki w Lublinie. Komentarz? Raczej zbędny.

2016-03-08 18:36:48
(fot. wideo. YT Jarek J.)

48 komentarzy

 1. I bardzo dobrze zrobił..

 2. Nagranie zdobyte w sposób nielegalny, tak mówią politycy.
  Nieważne co nagrane zostało, ale kto i jakim prawem nagrywał.

 3. A po drugie, to niedzielne cioty wysyłają takie filmy. Wyjedzie toto 2x na tydzień w miasto i w szoku jest,że takie rzeczy widzi.
  A druga grupa, to miastowe od 2 miesięcy, u ojców 1 samochód na godzinę jeździł, a tu 50 na minutę i co łone wyprawiają, toż to szok.

  • Popieram Cię Arek. Ale mi się wydaje, że to nagrał pewnie jakiś słoik, co ledwo co sprzedał zboże czy owoce, kupił kawalerkę na obrzeżach miasta i zameldował się w mieście (czyt. zmienił blachy z LUB na LU) i już wielki mieszczuch z niego. LUDZIE!: A dlaczego nikt nie nagrywa co dzieje się na ulicach Paryża czy Rzymu jak na 2 pasach ustawia się 3 rzędy aut, czy jak puste skrzyżowanie to jadą na czerwonym? odp.: Bo dorośli do życia w dużym mieście i liczą się względy praktyczne! Ale to nie na Lubelszczyźnie pełnej kołków co prawko zdali za jajka czy ćwiartkę świni…

   • Aaron Fleischmann

    Rodowity Lublinianin od 5 pokoleń się odezwał.

   • Zapytaj ojca z której wsi się do miasta sprowadził albo po prostu przypomnij sobie gdzie na wakacje do babci jeździłeś. Co do zmian blach z LU na LUB raczej większość robi odwrotnie, a ty chłopcze masz najwyraźniej jakiś kompleks. Pewnie sam mieszkasz w kawalerce na obrzeżach miasta.

   • Popieram was hgf i arek w 100%.

 4. A czy może wiecie co to za skrzyżowanie i jak wygląda tam jazda? To jest ulica Popiełuszki w kierunku Długosza. 90% pojazdów skręca tu w lewo w Puławską. A że rozgałęzienie jest dopiero przed krzyżówką to Ci chcący jechać na prosto lub w prawo muszą czekać w tym sznurku bo wszyscy skręcają w lewo – a niestety to skrzyżowanie jest często blokowane przez pojazdy jadące Puławską do góry w stronę Kraśnickich.

  Dodatkowo drodzy kierowcy patrzcie w lusterka i jeśli chcecie jechać w lewo to stajcie do osi jezdni i dojeżdżajcie do pojazdu poprzedającego bo dzięki temu można spokojnie obok przejechać na pas do jazdy na wprost. Ja się kolesiowi nie dziwię że zrobił co zrobił bo tam można stac i 3-4 zmiany świateł zanim stanie się na pasie do jazdy na wprost.

 5. oj sorki – pojazdy jadą Puławską w stronę Racławickich

 6. Kolejny konfident z kamerką. Co to za po…ny kraj.

 7. A ma ktoś filmik z wczoraj,przed 16.00 na Północnej jakiś debil wyjechał ze stacji BP w kierunku Kompozytorów lewym pasem, mijając sznur samochodów stojących na prawym, i o mało nie pierdyknął czołowo auta Skanski – kolesie musieli wiać na trawnik.

 8. Nagrywać tych wszystkich cwaniaków i wysyłać !

  Specjalny mail do tego typu przesyłek – woj. lubelskie: WRD KWP w Lublinie:

  [email protected]

  Ze względu na ograniczoną pojemność skrzynki e-mail, należy przesyłać materiały o rozmiarze nie większym niż 10MB lub linki do zamieszczonych w Internecie zdjęć i filmów.

  Jeżeli nie potrafisz przesłać pliku z uwagi na jego rozmiar, który przekracza limit serwera – przekaż materiał w najbliższej jednostce Policji.

 9. Bez przesady może mu się kopę chciało?

 10. Tym wszystkim, co to usprawiedliwiają takie buractwo na drodze życzę z całego serca, aby bliska im osoba skończyła pod kołami takiego matoła „co mu się spieszyło”. Może wtedy przejrzycie na oczy, że to nie jest gra komputerowa, tylko realne życie.