Wtorek, 23 kwietnia 202423/04/2024
690 680 960
690 680 960

Na czerwonym, pomiędzy pieszym a skręcającymi autami

– Uważam, że takie zachowanie należy piętnować – napisał do nas Czytelnik Tomasz, który przesłał nam nagranie sytuacji drogowej, zarejestrowanej u zbiegu ul. Nadbystrzyckiej, Głębokiej, Muzycznej i Narutowicza. Na wideo widać, że dla kierowcy białego pickupa czerwone światło nie istnieje.

Sytuacja drogowa zarejestrowana w miniony piątek przez naszego Czytelnika Tomasza była niezwykle groźna. Kierowca białego pickupa, najpierw ominął auta skręcające w prawo, a następnie na przejściu dla pieszych zmienił pas, przejeżdżając pomiędzy pieszym znajdującym się już na pasach, a skręcającymi pojazdami. Wszystko to na czerwonym świetle.

2017-02-06 19:32:00
(fot. wideo nadesłane Tomasz)

60 komentarzy

 1. Jestem „za” tępieniem takich kierowców. A wszyscy którzy piszą komentarze pobierając jego zachowanie są po prostu szczylami którzy dopiero uczą się jeździć na rowerku bez kółek bocznych. A wieczorem jak tatuś pozwala komputer włączyć to grają w GTA i uczą się czegoś takiego.

 2. Jak mała trzeba mieć wyobraźnię, żeby pisać pod tym postem, że NIC SIE NIE STALO!!! Stało się!!! Gościu spowodował potężne zagrożenie w ruchu drogowym!!!

 3. Brawo! Brawo. Upłynniać ruch!

 4. normalny kierowca

  cytat ”eh
  6 lutego 2017 o 22:58

  jesli bedziesz jechal za mna to wiedz ze ja sobie nie zycze zebys mnie nagrywal, nie wyrazam na to zgody, a jak opublikujesz takie nagranie to bedziesz mial spore problemy szpiegu z krainy deszczowców ” koniec cytatu …Wynika ze tego że jezdzisz podobnie ,za nic mając przepisy ….wczesniej czy pużniej tarfisz na kogoś kto wyśle nagranie twoich wyczynów gdzie trzeba ,i dostaniesz odpowiednią „nagrodę ” ,a twoje straszenie „problemami” nic ci nie pomoże

  • Przed publikacją filmiku z debilem w roli głównej warto odczekać z miesiąc, wtedy jeśli on też miał kamerkę i cię nagrał (np. przed wyprzedzeniem), to pewnie już ma dawno nadpisane nagranie i nie będzie mógł cię zidentyfikować żeby postraszyć. 😉

 5. To nie jest koncert życzeń.

 6. Prawo jazdy do zabrania i tyle w temacie.

 7. Popieram że nagrywa się takich imbecyli. Najlepiej jakby jeszcze przeczytał ten artykuł. Może coś do debila dotrze a poza tym tłuścioch siedzi w pick-upie myśląc że mu wszystko wolno (nie wiadomo, może coś bierze…) wjechał na czerwonym teoretycznie mogło dojść do tragedii, w zderzeniu z osobówką prawidłowo jadącą kto ma większe szanse??
  Gruby w pick-upie czy matka wioząca dzieci ze szkoły w osobówce?

Z kraju