– Ludzie zadusicie człowieka! Walka o cukier w promocyjnej cenie w sklepie Carrefour

Dzisiaj w serwisie YouTube pojawiło się nagranie ze sklepu Carrefour w Chełmie. Widać na nim dziesiątki osób, które przyszły po cukier w promocyjnej cenie 1,99 za kilogram.

Sceny uwiecznione na nagraniu mogą wydawać się śmieszne, ale przy takim natłoku osób mogło w pewnej chwili dojść do tragedii. Na nagraniu słyszymy, że niektóre osoby leżą na podłodze, inne z kolei nie mogą się wydostać ze ścisku, powstałego pod naporem klientów. Szczęśliwcy, którym udało się zdobyć promocyjny towar, nie byli w stanie wydostać się z wciąż napierającego tłumu. Tłum przewracał też znajdujące się obok ekspozycje innych towarów, które nie miały szans w starciu z tak dużą ilością osób. Nie trudno sobie wyobrazić, co mogłoby się stać, w przypadku wybuchu paniki wśród takiego tłumu.

 

2017-02-21 20:40:51
(fot. wideo YT Daniellos525)

99 komentarzy

  1. Jak się kupi taniej cukier to więcej się do Torunia wyśle a może wojna będzie

  2. A myślicie że takie rzeczy to tylko w Polsce można zobaczyć?!! Sama widziałam jak niejednokrotnie przebywając w Niemczech rodowite Niemki wręcz rzucają się na promocje w supermarketach. Wyglądało to podobnie… a nawet często obsługa nawet nie zdążyła dojść do stoiska aby rozłożyć towar na półce.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Kaufland wraz z partnerami – LUX MED i Geneva Trust zapraszają mieszkanki województwa lubelskiego do udziału w bezpłatnym badaniu mammograficznym
Kiermasz Bożonarodzeniowy Podmiotów Ekonomii Społecznej
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Weź udział w „Wampiriadzie”! Przyjdź i oddaj krew