690 680 960

Kampania społeczna skierowana do pieszych. „ZABŁYŚNIJ na drodze!”

Kochasz? Nie pozwól by mogło zabraknąć Ci najbliższej osoby. Kampania ma na celu promowanie opasek odblaskowych. Spot „ZABŁYŚNIJ na drodze” został zrealizowany przez Firmę Nestlé Polska S.A. i PASSIO Poland.

2017-12-16 22:27:50
(fot. wideo PASSIO Twój Sukces – Nasza Pasja)

22 komentarze

 1. Mądrym nie potrzeba kampani ,a głupim i tak nie pomoże ….żeby im za darmo odblaski rozdawać będą i tak łazić bez nich

  • Lepiej tysiące odblasków głupim rozdać niż ktoś ma żyć z poczuciem winy że ktoś tego odblasku nie miał

   • Chyba za duza odpowiedzialniscia obarczasz ludzi. Zacznij rozdawac ludziom jedzienie, oddaj dom bezdomnym … tylko ich ginie w zimie. Mozesz zyc z poczucuem winy ze grzejesz sie w mieszkaniu a inni marzna na dworze?

   • Anna, ty wraz nie zrozumiałaś. Głupek weźmie ten odblask, rzuci w kat i będzie dalej łaził bez. Sama jadąc w pracy mijałam starsza panią idąca bez odblasków, zatrzymałam się, oddałam jej swoja kamizelkę odblaskową. Dwa dni później, jechałam o tej samej porze, znowu ta kobieta, bez kamizelki, bez światełek… (tym razem w deszczu trasa Żyrzyn-Puławy w miejscowości Wronów)

 2. Jeżeli łapka w dół pod filmem równa się osobie, która jest przeciw odblaskom, to chciałbym zobaczyć tę osobę. Chciałbym zobaczyć jak wygląda, jakie ma przekonania, argumenty, co się nie podoba, z czym się nie zgadza, a z czym tak. Jakieś może przy okazji testy psychologiczne i na myślenie logiczne (ogólnie krótko mówiąc sprawdzenie mądrości). Raczej nie przekonywał bym do niczego. Bardziej ciekawi mnie sposób myślenia takich osób, które chodzą bez odblasków, co sobie myślą i czy jest jakiś sposób, żeby się jednak przekonały do tych odblasków.

 3. Województwo Lubelskie

  Kamilu co nie których nie przekonasz do odblasków ani do jakiegokolwiek światełka ,od takiej osoby się słyszy a co on mnie nie widzi przecież ma światła w aucie i on powinien na mnie uważać.

 4. DLACZEGO PO ZA TERENEM ZABUDOWANYM JEST OBOWIAZEK A W TERENIE ZABUDOWANYM JAK PADLO

 5. Tym co nie chcą błyszczeć trzeba pisać mandaty po 500 zł!! Tylko to ich nauczy!!!

  • Laubzega na naftę

   Spokojnie Kochani – po III Światowej wszyscy, którzy przeżyją będą świecić światłem własnym i problem rozwiaże się niejako sam.

 6. Aaron Fleischman

  Odblask to cudowny talizman – gwarantuje pieszym nietykalność, nieśmiertelność i zakrzywia czasoprzestrzeń. Eliminuje z dróg kierowców, którzy wyprzedzają i omijają na przejściu, wymuszają na pieszych pierwszeństwo i sprowadzają na innych śmierć, jeżdżąc jak wariaci.

  A gdy pieszy odblasku nie ma? No cóż… Przekaz kampanii jest jasny: w pieszego można śmiało walić.

  • Lecz się chłopie i zrób Prawo Jazdy, jeżdżąc w trajtku nie grozi Ci że będziesz sprawcą potrącenia.

  • Sprawdz czy na abramowickiej Cie nie szukaja …

  • Aron nieprzemakalny. Rzecznik prasowy jedynych uczestników ruchu drogowego, czyli … pieszych. Oni nigdy nie wymuszają pierwszeństwa wchodząc pod samochód, zawsze pamiętają o zasadzie z przedszkola: przed wejściem spójrz w lewo, w prawo i jeszcze raz w lewo. Zabójców w samochodach należy eliminować z dróg!!! Aron, jesteśmy z tobą.

  • Pieszy myślący

   Wystarczy spojrzeć na godzinę o której wstawił ten komentarz i wszystko staje się jasne 😉

 7. moja beta błyszczy w porównaniu z waszymi złomami dziady biedaki

  • na wymioty mnie zbiera jak mijam codziennie te wasze plebsowozy dziady nie stać was na porządne auto to piechotą chozić wieśniaki z plebsu

  • Może i błyszczy ale na Ropę to są traktory. Mój lampek ma więcej koni niż twoje wozidło i wart jest pięć takich.

 8. A dlaczego nie ma akcji skierowanych do pieszych pt.: „zatrzymaj się i żyj” (przed przejściem), albo „włącz myślenie”?

 9. Jak to nie ma ? jest durna nic nie wnosząca w swojej trsci rekalama w mediach …pieszy jest kierowcą a kierowca pieszym …o ile to pierwsze ma sens zeby pokazać pieszym co wyczyniają ,to wcielanie się kierowcy w pieszego jest kompletnym nonsensem i kropka .Ten kto to wymyślił ma coś z glową .Powinno być pokazane np.jak to „widoczny ” jest pieszy po zmroku …a nie jakieś bzdury

Kursy walut

 • USD 4.2803zł -1.04%
 • GBP 5.2838zł -0.83%
 • EUR 4.7079zł -0%
 • CHF 4.7147zł -0.16%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

LubJam 2023 – Global GameJam w WSPA
Kraśnik. NOWY MATERIAŁ SEBASTIANA REJENTA – OPTIMA FORMA
Zamość. NOWY MATERIAŁ SEBASTIANA REJENTA – OPTIMA FORMA
Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w lubelskiej Galerii Olimp
5 lutego w Lublinie odbędzie się stand-up Czarka Sikory