Niedziela, 14 kwietnia 202414/04/2024
690 680 960
690 680 960

Wędkarze posprzątali brzegi Bystrzycy. Nazbierali kilkanaście worków śmieci (zdjęcia)

Dzisiaj, 4 lutego członkowie Koła Polskiego Związku Wędkarskiego NR 23 „MEDYK” w Lublinie przeprowadzili akcję sprzątania brzegów rzeki Bystrzycy. Prace trwały od godziny 10.00 do 12:00 i objęły odcinek rzeki od tamy Zalewu Zemborzyckiego do mostu kolejowego.

Podczas tej inicjatywy społecznej zebrano imponującą ilość śmieci – 17 worków, z których każdy ważył kilkadziesiąt kilogramów. Głównie były to butelki szklane i plastikowe oraz jednorazowe torebki. To świetny przykład działania, który pokazuje zaangażowanie członków Koła PZW „MEDYK” w ochronę środowiska i dbanie o czystość naszych rzek.

W akcji sprzątania uczestniczyło 11 członków Koła, którzy poświęcili swój czas i wysiłek, aby uczynić środowisko bardziej przyjaznym. Ich determinacja i oddanie zasługują na uznanie.

Członkowie Koła „MEDYK” chcieliby również podzielić się swoją pasją do wędkowania i zaangażowaniem w działania na rzecz dobra ogólnego. Dlatego serdecznie zapraszają wszystkich chętnych do dołączenia do ich drużyny. Niezależnie od tego, czy jesteś wędkarzem od lat, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z tym sportem, Koło „MEDYK” zapewni ci ciekawe wyzwania i możliwość działania na rzecz społeczności.

Jeśli chcesz być częścią grupy, która dba o czystość naszych rzek i promuje zdrowy styl życia poprzez wędkowanie, dołącz do Koła PZW NR 23 „MEDYK” w Lublinie. Wspólnie będzie można przyczynić się do poprawy naszego środowiska naturalnego oraz promowania aktywnego stylu życia.

 

25 komentarzy

 1. teraz jeszcze kazde rowy w okolicznych wioskach,zapewniam ze jest tam wiecej,ludzie co maja w aucie to tylko okno otwieraja i do rowu

 2. Brawo Panowie

 3. Brawo. Szacuneczek ;⁠-⁠)

 4. Ja bym może i przystąpił do tak zacnego środowiska, jednakże wątroba u mnie już zmęczona życiem, zdrowie nie to…

 5. Żabkowy kustosz

  Super, że panowie się zgadali i w końcu po sobie posprzątali 👏🏻👏🏻👏🏻😁

  • Szacunek za szczerość i odwagę.
   Nie każdy publicznie przyznaje się do tego, jak wielkim jest idiotą 🙂

 6. A gdzie były Wody Polskie I ich składki PZW ?

 7. A to powinni robić ci co mają długi albo alimenciarze

 8. Miejski syf na każdym kroku i ulicy

 9. Miejski syf ? popatrz na te ulice jak po wojnie !!! Żuk zapisze się na dekady za te ulicę ale przyżekam,wnuków nauczę kto to zrobił !!!

  • dokladnie,ulice to jest masakra,szkoda autem jezdzic bo szkoda auta jak nie musze to nie jade albo miejskim,jak cieple dni to rowerem

 10. Leśne dziadki. PZW i haracz na pensyjki. Cwaniaki z łódek wyłowili całego drapieżnika. Postkomunistyczne stowarzyszenie zawładnęło wodami i doprowadziło do pustyni.

  • Przecież echosondy łodzie po kilka tyś muszą się zwrócić i naklejka no kill na klacie i po dziesięć sandaczy w bakiście.

Dodaj komentarz

Z kraju