Czwartek, 25 kwietnia 202425/04/2024
690 680 960
690 680 960

We dwóch jechali na WSK-ach, obaj byli nietrzeźwi. Jeden trafił do szpitala

Dwaj mieszkańcy gminy Rejowiec kierowali motocyklami w stanie nietrzeźwości. Jeden z nich uległ wypadkowi i trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło w niedzielę wieczorem w miejscowości Wereszcze Duże w gminie Rejowiec w powiecie chełmskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku z udziałem mężczyzny kierującego motocyklem.

Jak ustalili policjanci pracując na miejscu wypadku, dwaj mężczyźni w wieku 27 i 31 lat jechali motocyklami marki WSK. W pewnym momencie straszy z nich przewrócił się doznając obrażeń. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego, który przetransportował poszkodowanego mężczyznę do szpitala. Służby ratunkowe na miejsce wypadku wezwał młodszy z mężczyzn.

Jak się okazało, obaj kierujący jednośladami byli nietrzeźwi. Nie posiadali również uprawnień do kierowania tego typu pojazdami, a motocykle nie były dopuszczone do ruchu. Funkcjonariusze zatrzymali ich prawa jazdy. Teraz za swoje zachowanie poniosą odpowiedzialność karną.

Kierowanie w stanie nietrzeźwości zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat dwóch i co najmniej trzyletnim zakazem prowadzenia pojazdów.

(fot. lublin112.pl)

11 komentarzy

  1. Ale co sobie poszaleli na czarnych błyskawicach, to ich 😉

  2. Od kiedy to trzeba mieć prawo jazdy na wsk-ę na wsi?

  3. Wsiowa patola w natarciu

  4. WSKi (Wiejski Sprzęt Kaskaderski) wracają chyba do łask, sam pomykałem takim sprzęciorem ponad 25lat temu…

  5. Sam jestes patola.

  6. Trzeba przyznać, że mimo zagrażającej kary, nie opuścił kompana. Z takim można wypić.

  7. Jak nam wyremontują tor na Krasnystaw to nas nikt nie złapie, prawde mówie Marjan?

  8. Duża moc plus małe doświadczenie.

Z kraju