690 680 960

Wbiegła przed jadące BMW. Piesza trafiła do szpitala

Znane są szczegóły wypadku drogowego w Stężycy z udziałem pieszej. Kobieta z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala.

Do wypadku doszło w nocy z czwartku na piątek na drodze wojewódzkiej numer 801 w Stężycy w powiecie ryckim. Służby ratunkowe przyjęły zgłoszenie o potrąceniu pieszej przez pojazd osobowy.

W momencie zdarzenia warunki na drodze utrudniał padający śnieg, który ograniczał widoczność. Nie przeszkodziło to 64-latce w podjęciu tak ryzykownej decyzji, aby przedostać się na drugą stronę jezdni, przebiegając przez nią.

Kierujący samochodem osobowym marki BMW nie zdążył zareagować na gwałtowne wtargnięcie na jezdnię pieszej i potrącił ją. W pobliżu wypadku znajdowało się oznakowane przejście dla pieszych.

64-latka z poważnymi obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Kierujący pojazdem był trzeźwy. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności wypadku.

(fot. Policja Ryki)

3 komentarze

 1. co ludzie mają w głowach, aby prosić się o śmierć ???
  te kilkanaście sekund są bez znaczenia a jednak ryzykują
  robiąc kuku i sobie i innym.

 2. Wiadomo, że trudniej wyhamować BMW bo ma tylni napęd.

 3. Ludzie ile to kosztuje? Kamizelka odblaskowa za bardzo obciach? Może chociaż jakieś inne odblaski, proszę was noście odblaski!! Bo potem znów… wina kierowcy

Kursy walut

 • USD 4.2559zł 0.75%
 • GBP 5.2567zł 0.55%
 • EUR 4.5376zł 0.34%
 • CHF 4.671zł 0.05%

Polub nas