Wandzin: Zderzenie bmw z ciężarówką. Zamknięta droga Lublin – Lubartów

Po zderzeniu dwóch pojazdów całkowicie zablokowana jest droga z Lublina do Lubartowa. Wprowadzono objazdy.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 9:50 w miejscowości Wandzin w powiecie lubartowskim. Na łuku jezdni w rejonie wiaduktu kolejowego, zderzyły się dwa samochody: ciężarowy man przewożący sprzęt do prac drogowych i osobowe bmw. Na miejscu interweniowała straż pożarna, karetki pogotowia ratunkowego i policja.

Jak nas poinformowano, poszkodowani o własnych siłach opuścili pojazdy. Dwie osoby zostały przetransportowane do szpitala. Na miejscu policjanci prowadzą czynności ustalając dokładne okoliczności oraz przyczyny zdarzenia.

Droga krajowa nr 19 jest w tym miejscu całkowicie zablokowana. Wyznaczono objazdy Łuckę, Rokitno i Zalesie. Utrudnienie potrwają około 2 godzin.


Wyświetl większą mapę


(fot. Michał)

(fot. SPRINT-HOL)
(fot. nadesłane – Michał, SPRINT-HOL- DZIĘKUJEMY!)
2015-12-12 10:41:49

Zobacz również

34 komentarze

 1. Od jakiegoś czasu zauważyłem ze stare samochody giną śmiercią naturalną tzn przez wypadki na drogach . Bo większość z nas jeździ autami które dzięki naszym mechanikom jeszcze jeżdżą jakimś cudem . Wiadomo że to wina naszego systemu skarbowego.

  • Uwierz mi że e38 dorównuje nie jednemu nowemu samochodowi…

   • Właśnie. E38 to nie E36 czy E46 która stoi pod każdą dyskoteką w gminnej remizie.
    Wolałbym zadbaną E38 (ale minimum 4 litry pojemności) od wielu nowych aut 🙂

 2. Osądzać kogoś po tym jakim autem jeździ, jakie to dorosłe… Wiele razy sobie z kolegami, znajomymi dogryzamy sobie kto czym jeździ ale to tylko w ramach żartu i docinek, nie ma auta idealnego a każdy jeździ czym lubi albo tym na co go stać ale żeby oceniać kogoś po tym to trzeba być zjebem. Najwięcej zabierają głosu gimbusy i debile co jeżdżą rowerem albo mpk i nigdy nie będzie ich stać na auto albo są tak wielkimi idiotami że nawet prawka nie mogą dać. Kierowcy łączcie się i nie dajcie po sobie jeździć nie zależnie od marki…

 3. Siądzcie buraki na rower to zobaczycie z jaką prędkością można wejść w ten zakręt po 0,7 na beret.To dopiero jest wyczyn.

 4. Nie nie nie i jeszcze raz stanowcze NIEEEE, BMW to Bolid Młodzieży Wiejskiej…. pozostałe nazwy są nieautoryzowane 😉

 5. Przyczyna wypadku:Głup w bmw

 6. kolejny debil w bmw

 7. Trochę późno dodaje komentarz lecz tego dnia nie zawinił kierowca BMW jak część z was wnioskuje, jeżdze tą trasą niemal codzienie fakt, że ten zakręt to pomyłka i na śliskiej nawierzchni w zimie ciężarówki stają w poprzek przez co często jest objazd. Tym razem zawinił jednak olej rozlany na drodze na tym odcinku bo o mrozie nie może być mowy. Naoczny świadek potwierdza, iż jadąc ok. pół godziny przed zdarzeniem wjechał w ten zakret z predkością 35-40 km/h i wpadł w poślizg, na szczęście z naprzeciwka nic nie jechało. Kierowca BMW nie miał tyle szczęścia. Okazało się, że nie fortunnie na drodze była wylana najprawdopodobniej jakaś ropa. Zapewne powinien za to odpowiadać zarządca dróg, ale kto mu udowodni?

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7493zł -0.97%
  • GBP 5.2823zł 0.2%
  • EUR 4.5631zł -0.29%
  • CHF 4.1651zł -0.17%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Klasyczne auta zjadą do puławskiej Mariny
  Zaproszenie I Turniej Lubelskiego Cebularza
  Noc Kultury – MOC Kultury!
  Tydzień Dni Otwartych z Kopernikiem
  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku