Niedziela, 25 lutego 202425/02/2024
690 680 960
690 680 960

Walka o gastronomiczne wpływy? We trzech pobili obywatela Bangladeszu

Policjanci zatrzymali 34-letniego obywatela Indii, który wspólnie z kolegami pobił obywatela Bangladeszu. Jak się okazało, jednym z agresorów był pracownik konkurencyjnego lokalu gastronomicznego. Napastnikom za rozbój grozi nawet do 12 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło w Głusku w powiecie opolskim. Policjanci ustalili, że napastnicy jechali od strony Karczmisk za pochodzącym z Bangladeszu 33-letnim mieszkańcem gminy Opole Lubelskie.

W pewnym momencie zaczęli migać światłami samochodu, dając mężczyźnie znak do zatrzymania pojazdu. Kiedy 33-latek zatrzymał auto, natychmiast pobiegło do niego trzech mężczyzn z zasłoniętymi twarzami.

Napastnicy użyli wobec obywatela Bangladeszu gazu pieprzowego, bili go i kopali po czym ukradli mu z kieszeni spodni pieniądze w kwocie 300 złotych. Mężczyzna powiadomił policję. Wkrótce okazało się, że jednym z agresorów był 34-latek mieszkający w Opolu Lubelskim. Obywatel Indii został zatrzymany.

Policjanci ustalają, kim byli jego dwaj kompani. Jak się okazało, 34-latek pracuje w konkurencyjnym lokalu gastronomicznym i jest na tym tle skonfliktowany z pokrzywdzonym. Za rozbój grozi do 12 lat więzienia.

(fot. pixabay.com)

17 komentarzy

  1. Mafia kebabowa.

  2. – Biedo, skąd idziesz ?
    – Z Bangladesz.
    – Kłamiesz.
    – To co pytasz, skoro wiesz!?

  3. PISZE SIE NIE GŁUSK TYLKO GŁUSKO DUŻE ALBO MAŁE

Z kraju

Polityka i społeczeństwo