Środa, 22 maja 202422/05/2024
690 680 960
690 680 960

W wypadku poszkodowanych zostało 10 osób. Część trafiła do szpitala w Łukowie (zdjęcia, wideo)

Wczoraj na drodze ekspresowej S17 na wysokości miejscowości Potaszniki doszło do wypadku ciężarówki oraz busa. W wyniku zdarzenia poszkodowanych zostało 10 osób. Są to obywatele Mołdawii – 5 mężczyzn, 4 kobiety i 1 dziecko.

Znanych jest więcej okoliczności wczorajszego, groźnego wypadku na drodze S17 w Potasznikach na Mazowszu. Do zdarzenia doszło ok. godz. 6:00. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu busa z ciężarówką.

Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że najprawdopodobniej kierujący busem najechał na tył poprzedzającego pojazdu ciężarowego. W wyniku zdarzenia obrażeń doznało 10 osób. Są to obywatele Mołdawii. Wśród poszkodowanych znajduje się 5 mężczyzn, 4 kobiety i 1 dziecko. Kierujący pojazdem ciężarowym, obywatel Ukrainy, nie odniósł żadnych obrażeń. Kierujący obu pojazdów byli trzeźwi.

Karetka z poszkodowanymi w rowie

W czasie przewożenia do szpitala 2 poszkodowanych z wyżej opisanego wypadku doszło do kolejnego zdarzenia drogowego.

Jadąca na sygnałach karetka pogotowia zderzyła się z samochodem osobowym marki Seat. Do zdarzenia doszło ok. godz. 8.25 w miejscowości Garwolin na skrzyżowaniu ulic Lubelskiej i Mickiewicza. W wyniku zdarzenia dodatkowych obrażeń doznał jeden z poszkodowanych transportowanych do szpitala oraz kobieta kierująca samochodem osobowym. Kierujący byli trzeźwi.

Postępowanie w sprawie obu zdarzeń będzie prowadzone przez Komendę Powiatową Policji w Garwolinie. Poszkodowani z obu wypadków zostali przewiezieni do szpitali w Garwolinie, Mińsku Mazowieckim, Warszawie oraz Łukowie.

W wypadku poszkodowanych zostało 10 osób. Część trafiła do szpitala w Łukowie (zdjęcia, wideo)

 

(wideo Czytelnik Dominik)

5 komentarzy

  1. uczestniczyć w dwóch wypadkach samochodowych tego samego dnia to trzeba mieć „szczęście”. Zdrowia wszystkim !

  2. Dwa wypadki drogowe jednego dnia to absurdalny pech tego mężczyzny.

    Zdrowia!

  3. Pan zawodowy kierowca z karetki to chyba taka sama brawura jak pan Black Hawka.

  4. Policja powinna się wziąć za kontrolę S17 bo ci w bande. UA busach i osobówki co wyprawiają to strach. Wincyj przybyszów za wschodu a będzie mniej wypadków. TiRowcy są zazwyczaj OK.

  5. Żeby tylko tego podwójnie rannego nie dobili w szpitalu.

Dodaj komentarz