690 680 960

W tym miejscu nie powinien jechać rowerem. Na zwróconą uwagę odparł „Weź pan sp*******j”

W minioną środę na wlocie do Lublina od strony Warszawy można było natknąć się na jadącego rowerzystę. Mężczyzna nie zważał na mijające go z dużą prędkością pojazdy.

W środę po południu na odcinku za drogą ekspresową, na wlocie do Lublina, można było spotkać jadącego rowerzystę. Mężczyzna nie zwracał uwagi na szybko poruszające się obok niego pojazdy oraz trudne warunki pogodowe.

Jak wyjaśnia nasz czytelnik, który przesłał nam zdjęcie i informację, kiedy została mu zwrócona uwaga, że nie powinien w tym miejscu jechać na jednośladzie, rowerzysta odparł krótko – „Weź pan sp*******j”.

Należy zaznaczyć, że na odcinku, którym poruszał się rowerzysta, na równoległej drodze serwisowej znajduje się droga dla rowerów. Jazdę odcinkiem widocznym na zdjęciu można tłumaczyć w tym przypadku jedynie nieodśnieżoną nawierzchnią po opadach. Zachowanie to było dość ryzykowne.

Należy przypomnieć, że jazda rowerem po autostradzie i drodze szybkiego ruchu jest zabroniona. Kierujący jednośladem musi się liczyć z mandatem za to wykroczenie w wysokości 250 złotych.

(fot. nadesłane)

79 komentarzy

  1. Miałem kiedyś taka samą sytuację. Zadzwoniłem od razu na policję poinformowałem o rowerzyście. Niestety dowiedziałem się że rowerzyści mogą poruszać się tym odcinkiem drogi bo to już nie jest droga ekspresowa. Tak więc teoretycznie mógł tamtędy jechać ale czy warto ryzykować?

  2. To Darek ty żyjesz chłopie ? Kiedyś już eskortowała go policja nie którzy chcą poprostu wcześniej życie Skończyć

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!
Koncert Siema Żaki na placu Litewskim. Zagrają muzyczne grupy studenckie
Zaproszenie na otwarcie Farmy Dyniowej w Lublinie
Wykopki kartoflane w Muzeum Wsi Lubelskiej
Eko Targ w Świdniku