Czwartek, 25 kwietnia 202425/04/2024
690 680 960
690 680 960

W tunelu ogrodowym uprawiał konopie

Kryminalni z Tomaszowa Lubelskiego zatrzymali mężczyznę, który uprawiał konopie w tunelu ogrodowym. 34-latek naraził się tym samym na odpowiedzialność karną.

Tomaszowscy policjanci ustalili, że 34-letni mieszkaniec gminy Tomaszów Lubelski może posiadać narkotyki. Mundurowi udali się do miejsca zamieszania mężczyzny.

Na miejscu funkcjonariusze podczas przeszukania ujawnili 46 krzaków konopi. Rośliny znajdowały się w doniczkach w tunelu ogrodowym. Policjanci zatrzymali plantatora i zabezpieczyli jego uprawę.

Mężczyzna uprawiając konopie inne niż włókniste naraził się na odpowiedzialność karną przewidzianą przepisami Ustawy o Przeciwdziałaniu Narkomanii. Przestępstwo tego rodzaju zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 3.

(fot. Policja Tomaszów Lubelski)

3 komentarze

  1. no tak uprawiał konopie czyli bandzior i kryminalista. Ministrze Ziober, ogarnij się Pan wreszcie razem z Kaczką

  2. kto ma sie ogarnac i po co? dotrze wreszcie ze w tym ”panstwie” nigdy nie będzie legalizacji.. czy ta czy tamta czy inna nazwa u zloba.. po oraniu 10h-12h po napoj zwany tu ”piwo” ktore jest na kazdym kroku i jest ”legalne” czy tez inne ”dobrodziejstwa” i do spania bo 4ta rano pobudka znowu.. wtedy sie nie interesujesz co sie wokol wyrabia bo zwyczajnie nie masz mozliwosci(fizycznych) systemik dzieki temu sie kreci, ”sluzby” maja co robic a o takie portale informowac spoleczenstwo o kolejnych super dzialaniach tychze ”sluzb”

Z kraju