Czwartek, 23 maja 202423/05/2024
690 680 960
690 680 960

W trakcie zakupów stracił przytomność i zmarł (zdjęcia)

O zdarzeniu na terenie giełdy rolnej w Elizówce poinformowali nas czytelnicy. W trakcie zakupów zmarł jeden z klientów.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 16 na terenie Lubelskiego Rynku Hurtowego w Elizówce koło Lublina. W części, gdzie producenci sprzedają swoje płody rolne, zasłabł jeden z klientów. Natychmiast powiadomione zostały służby ratunkowe.

Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Pomimo przeprowadzonej resuscytacji krążeniowo – oddechowej nie udało się uratować życia mężczyzny.

Teraz policjanci ustalają dokładne okoliczności zdarzenia.

W trakcie zakupów stracił przytomność i zmarł (zdjęcia)

W trakcie zakupów stracił przytomność i zmarł (zdjęcia)

(fot. lublin112)

12 komentarzy

 1. … nie dziwne , zobaczył ceny w Elizówce

  • L112 widzicie o co mi chodzi ???? Takie njusy to karma dla takich pasożytów ! Pasożycie napisałbyś to samo jakby Ci zmarł brat, siostra, mama czy tata wstaw właściwe ????

  • czytajac artykul zastanawialem sie na ktorym miejscu pojawi sie taki komentarz. bardzo przykro ale niestety sie nie zaskoczylem. cale szczescie ze gimba idzie w niepamiec niestety jeszcze chwile nas pomeczy takimi komentarzami,

 2. No błagam !!! Po co o takich rzeczach pisać ( bo czytelnik podesłał) ??? A mało to ludzi ma zawały, udary ? Czy jak zdarzy się komuś umrzeć w miejscu publicznym a nie w szpitalu czy w domu to już musicie o tym pisać ??? Trochę empatii bo nie liczba „njusów” się liczy tylko ich jakość !

 3. Do 'mur’a
  Pomyśl zanim napiszesz. Czy „pasozyt”kogoś obraził? Czy 112 Nie ma prawa pisac o wypadkach? Śmierc w miejscu publicznym to wypadek. Nagła śmierc z przyczyn naturalnych to dobrodziejstwo. Wiekszość ludzi umiera w chorobowych męczarniach.
  Z twoich komentarzy można wnosić, że jesteś handlarzem z Elizówki, bo takim może przeszkadzać ten news i wzmianka o cenach.

  • Nie masz racji, pisanie o tym to przynajmniej brak przyzwoitosci. Ponadto 'wisienka na torcie’ jest użycie w przykrych okolicznościach i dramacie jakieś rodziny dodanie zwrotu 'do nietypowego zdarzenia’.

 4. Ceny wszędzie czy to w Elizówce czy gdziekolwiek indziej rosną bo paniusie mają teraz wyjebane państwo dało darmochę to kupujem Pudliszki i inne „luksusy”.
  Ceny rosły i będą rosnąć podziękujcie tym co kupują na zapas, bo za darmochę kapuchę ciągną.
  W PL jest wybór wyrywać laski na 500ta albo zapitalać na 6 rano do pracy w dzień w dzień, ewentualnie jak się nie ma już żadnych środków bo pracodawcy nie chcą przyjąć do pracy mimo ukończonych 2-3 kierunków studiów, bo się nie ma komunikatywności, kurtuazyjnych zachowań i śmieszkowania, tylko po prostu chce się pracować mimo że gbur trochę (jak widać dla pracodawców chęć do pracy to za mało, bo oni chcą tylko wesołych ludzi) to zostaje tylko zakon.

 5. Ludzie o czym pie…..locie zmarł człowiek ojciec mąż dziadek etc. SZKODA CZŁOWIEKA skąd takie poj…..nr dywagacje

 6. zobaczył ceny za te sztoty i serce nie wytrzymało,
  to mógł być każdy