Niedziela, 14 kwietnia 202414/04/2024
690 680 960
690 680 960

W trakcie kłótni o mieszkanie, strzelił z pistoletu pneumatycznego do konkubenta matki

29-latek, który w wyniku kłótni postrzelił pistoletem pneumatycznym konkubenta swojej matki, został umieszczony w areszcie tymczasowym na okres 3 miesięcy. Do incydentu doszło z powodu sporów dotyczących mieszkania. Mężczyzna będzie odpowiadał za usiłowanie spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, za co grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

W miniony weekend policjanci z komisariatu w Niemcach otrzymali zgłoszenie o postrzeleniu z pistoletu pneumatycznego 67-letniego mężczyzny. Incydent miał miejsce podczas kłótni w jednym z domów w powiecie lubelskim.

Z dotychczasowych ustaleń wynika, że przyczyną zdarzenia były spory związane z wspólnym zamieszkaniem. W trakcie awantury 29-latek oddał strzały z pistoletu pneumatycznego w kierunku konkubenta swojej matki, będącego w bliskiej odległości. 67-latek został ranny i wymagał interwencji medycznej.

Policjanci zatrzymali 29-letniego napastnika, który został przewieziony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty. Mężczyzna będzie odpowiadał przede wszystkim za usiłowanie spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Wczoraj, na wniosek śledczych, 29-latek został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja Lublin)

11 komentarzy

 1. Dziadek ze Slamsowa

  Możecie się śmiać, że postrzelony z „plujki”, ale trzeba Wam wiedzieć, że z takiego pistoletu można nawet zabić.
  Dlatego przepisy mówią wyraźnie: DO ZWIERZĄT SIĘ NIĘ STRZELA.
  Gamonie (przypis autora).

 2. 29 latek mieszkający z mamusią ?

  • To są wyrośnięte mamisynki. Nie oderwą się od cycka mamy bo nie potrafią nic zrobić koło siebie.

 3. 29 lat to może juz czas sie wyprowadzić i zacząć zyć na własny rachunek. Pokolenie bumerangów.

 4. Matkom Polkom jezdem !!! - (choć nie chcem, ale muszem)

  Dla matki Polki to wciąż nieporadny, nie przystosowany do samodzielnego życia i myślenia, „dzidziuś”

 5. A jazda po pijaku 2,5 promila z 2 dzieci to już tylko narazenie na utratę zdrowia lub zycia tylkon5 lat. I dokonca nie jest wiadome czy prokurator taki zarzut wogole postawin. Bo jak to mówią adwokaci to zależy od widzimisię prokuratora.

 6. I kolizja do tego w takim stanie

 7. Powiat Lubelski Gengsta

Dodaj komentarz

Z kraju