690 680 960

W trakcie awantury próbował kablem udusić ojca. Grozi mu dożywotnie więzienie

38-letni mężczyzna podejrzany o usiłowanie zabójstwa swojego ojca trafił na trzy miesiące do tymczasowego aresztu. Mężczyzna został zatrzymany po tym, jak przy użyciu kabla próbował pozbawić życia 61-latka.

W miniony piątek po godzinie 4 rano policjanci otrzymali zgłoszenie o domowej awanturze w jednym z domów na terenie gminy Susiec w powiecie tomaszowskim. Na miejscu mundurowi zastali 61-latka. Jego 38-letni syn oddalił się z miejsca przed przybyciem funkcjonariuszy.

Stróże prawa ustalili, że 38-letni nietrzeźwy syn zgłaszającego, wszedł do jego pokoju, gdy ten spał i odgrażając się wszczął z nim awanturę, w trakcie której próbował udusić go kablem. Podczas szarpaniny kabel został przerwany, a 38-latek odciągnięty został przez drugiego syna. 61-latkowi w tym czasie udało się wezwać pomoc.

Po kilku godzinach policjanci zatrzymali agresora. Mężczyzna usłyszał prokuratorskie zarzuty usiłowana zabójstwa swojego ojca. Postanowieniem sądu, mężczyzna został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy. Grozi mu kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Ofiarą przemocy w rodzinie może być każdy, nie bądźmy obojętni na krzywdę innych. Jeśli czujesz, że bezpieczeństwo Twoje albo Twoich bliskich jest zagrożone natychmiast wezwij pomoc dzwoniąc na numer alarmowy 112. Jeżeli z jakiegoś powodu nie chcesz dzwonić na policję, możesz skontaktować się z „Niebieską Linią” pod numerem 800 120 002. Jeżeli doznajesz przemocy w rodzinie, nie bój się szukać pomocy!

(fot. Policja Tomaszów Lubelski)

5 komentarzy

  1. Gdyby rozjechał ojca autobusem, to na internecie by pisali, że ojciec jest sam sobie winien.

  2. Tak to jest jak się opoja w domu trzyma. 20 lat i odciąć pępowinę.

  3. Susiec miał w żołądku to nerwowy był chłopak

  4. Te niebieskie karty to kpina jakas

  5. Mopsy nie mają co robić to się głupotami zajmują

Dodaj komentarz

Kursy walut

  • USD 4.3697zł -0.83%
  • GBP 5.3464zł -0.31%
  • EUR 4.6356zł 0.03%
  • CHF 4.803zł 0.12%

Polub nas