690 680 960

W tragicznym wypadku zginął 24-latek z powiatu lubelskiego

Policjanci ustalają okoliczności wczorajszego tragicznego wypadku na drodze wojewódzkiej nr 835. W zderzeniu pojazdu osobowego z ciężarowym śmierć na miejscu poniósł 24-letni mieszkaniec powiatu lubelskiego.

Do wypadku doszło w poniedziałek około godziny 16 na drodze wojewódzkiej nr 835 w miejscowości Zagrody w powiecie biłgorajskim, na trasie Lublin – Biłgoraj. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o czołowym zderzeniu dwóch pojazdów.

Wstępne ustalenia policjantów wskazują na to, że kierowca samochodu marki Fiat jadący z przyczepką z nieustalonej na chwilę obecną przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu wprost przed jadący z naprzeciwka ciągnik siodłowy marki Volvo z naczepą.

W wyniku czołowego zderzenia obu pojazdów śmierć na miejscu poniósł 24-letni kierowca fiata, mieszkaniec powiatu lubelskiego. Ciało mężczyzny decyzją prokuratora zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych. 52-letni mieszkaniec pow. krakowskiego kierujący ciężarówką był trzeźwy.

Droga w miejscu wypadku była zablokowana przez kilka godzin. Podróżujący byli kierowani przez mundurowych na wyznaczone objazdy. Policjanci pod nadzorem prokuratury ustalają dokładne przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

(fot. Policja Biłgoraj)

18 komentarzy

 1. W tej miejscowości to już niepierwszy wypadek – czołowe zderzenie podczas wyprzedzania na ciągłej i na łuku drogi.

  • Jakby tak zaorać sporny łuk drogi, albo chociaż nie malować linii ciągłej… a tak, wchodzi w zakręt linia ciągła go stresuje, koniecznie sie chce zmieścić po swojej stronie i… jakoś nie wychodzi…

 2. Ta przyczepka przy Fiacie, nie pasuje do scenariusza.

 3. Jak w zakrzowku.. podwójna i łuk ale bohater wyprzedza.. drogowy morderca.

  • Bo zamiast malować podwójną , czy chociaż pojedynczą linię, postawić tam solidne bariery idioto odporne.
   Wtedy odbiłby się taki od nich i najwyżej zaliczyłby rów, albo przydrożne drzewo rosnące 20 metrów za rowem

  • Chłopak zjechał z niewyjaśnionych przyczyn. Nikogo nie wyprzedzał. Może warto przeczytać artykuł, zanim zacznie się kogoś oczerniać!

 4. Zginął człowiek drugi kierowca też do końca życia będzie pamiętał o tym wydarzeniu. Nie trzeba innej tragedii dla rodzin tych ludzi.
  Nie ma sensu dywagować jak sie znalazł na przeciwnym pasie. Od tego są służby.

  • chyba ty bedziesz miec traume slabeuszu moralny, idz do swiatyni sie wspomoc tam juz czekaja na takich jak ty niedojdow

 5. to skoro typujemy, to obstawiam że przesadził z prędkoscią i go przyczepka z toru jazdy wybiła

 6. Z jakiej miejscowości był ten chłopak?

 7. Jadę sobie ostatnio s-ką na Warszawę . Na liczniku prawie 130 km/h, a tu nagle wyprzedza mnie passerai b4 z przyczepką. Myślę sobie, ma facet fantazję.

 8. Masz kuku na muniu czlowieku. Masz moralnosc mordercy czy co?

 9. „zjechał na przeciwny pas ruchu wprost przed jadący z naprzeciwka ciągnik” uwaga jest to wersja tylko kierowcy. Biegły jeszcze nie podał przyczyny. Według tachografu kierowca Tira jechał za szybko. Proszę nie pisać głupot.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Ireneusz Krosny „Mowa ciała” w amfiteatrze na Poczekajce
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Rekrutacja do drużyny futbolu australijskiego
Światowy Dzień Zwierząt – Dzień Otwarty Schroniska
Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!