Piątek, 12 kwietnia 202412/04/2024
690 680 960
690 680 960

W stojącej na MOP-ie ciężarówce znaleziono zwłoki kierowcy. To obywatel Litwy

Wczoraj po południu w stojącej na MOP-ie przy trasie S19 ciężarówce znaleziono zwłoki kierowcy. Mężczyzna nie żył od wielu godzin. Trwa ustalanie przyczyn jego śmierci.

W poniedziałek po godzinie 16 przedstawicielka jednej z litewskich firm transportowych powiadomiła policję, że od blisko doby nie ma kontaktu ze swoim kierowcą. Z danych, jakie przekazała kobieta wynikało, iż ciągnik siodłowy z naczepą stoi na terenie Miejsca Obsługi Podróżnych Radawiec przy drodze ekspresowej S19 w Zemborzycach Tereszyńskich.

Na miejsce skierowani zostali funkcjonariusze. Odnaleźli wskazany pojazd, jednak był on zamknięty. W kabinie rozciągnięte były też zasłony oraz uruchomione było ogrzewanie postojowe. Policjanci podjęli decyzję o wybiciu szyby. W środku znaleziono 56-latka bez oznak życia.

Przybyli na miejsce ratownicy medyczni stwierdzili zgon mężczyzny. Wstępnie wiadomo, że nie żył on od wielu godzin. Przeprowadzone pod nadzorem prokuratora czynności nie wykazały, aby do jego śmierci mogły przyczynić się osoby trzecie. Ciało zostało zabezpieczone celem przeprowadzenia sekcji. O śmierci swojego obywatela powiadomiono też ambasadę Litwy.

2 komentarze

  1. Winni tragedi na pewno są wyborcy PO ryżego szwaba oni mają krew na rękach

Dodaj komentarz

Wiadomości z info112