Środa, 22 maja 202422/05/2024
690 680 960
690 680 960

W środku nocy dom stanął w płomieniach. Wszystko wskazuje na podpalenie (zdjęcia)

Cztery zastępy straży pożarnej gasiły minionej nocy pożar budynku przy ulicy Głuskiej. To kolejne tego typu zdarzenie w tej okolicy.

Pożar przy ul. Głuskiej w Lublinie został zauważony po godzinie 1 w nocy z poniedziałku na wtorek. Na miejscu interweniowała straż pożarna oraz policja.

Ogniem objęty był parterowy budynek mieszkalny. Paliło się jego wnętrze, płomienie obejmowały również dach. Dom był od jakiegoś czasu opuszczony.

W zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Wstępnie ustalono, że przyczyną pożaru było podpalenie. Teraz sprawą zajmują się policjanci.

To kolejny już tego typu przypadek w ostatnich dniach w tym rejonie. Poprzedniej nocy również paliły się niezamieszkałe zabudowania.

(fot. lublin112.pl)

11 komentarzy

 1. Wiosenne porządki :))

 2. Głusk zaczał się „cieszyć” zainteresowaniem deweloperów i innych inwestorow, ktorzy szybko i w miarę bezkosztowo próbują uprzątnąć działki?

 3. Jasio z zerówki

  A gapi sie najechałoooo… ludzka ciekawość robi swoje

 4. Henio z fan clubu straży pożarnej

  Pożar ugasili, a sprawdzili potem czy kogoś nie utopili ?

 5. Tylko cztery zastępy. Można? Można. Widzisz? To mnie słuchają, a nie ciebie!

  • Henio z fan clubu wzajemnej adoracji

   Czytałem, czytałem Mości OTUA. Przyznaję, że bardzo dobrze opisałeś problem nadmiernych zgromadzeń zastępów straży pożarnej.

   • A tym co nie czytali, przypomnę Twoją światłą wypowiedź:
    Nikt tu nie hejtuje strażaków, tylko głupotę systemu i zarządzających. Chłopaki dostają dyspozycję wyjazdu to jadą, nie wnikając ile jeszcze zastępów tam będzie.
    Taka sama głupia narracja jest o Powstaniu Warszawskim. Strategicznie – kompletnie bez sensu, bez odpowiednich środków, marnowanie zasobów, głównie ludzkich. Ale nikt nie kwestionuje bohaterstwa powstańców jak już dostali rozkaz rozpoczęcia walki.
    Rozróżniajcie takie rzeczy, bo inaczej sami się sprowadzacie do poziomu trolli.

    • Prze,lo,l! Mam własny fa,n,club! Razem z Dziadkiem ze S,lamso,wa to już pokaźne grono! Może będę kandydować na jakiego radnego albo i p,osła?

 6. Prościej i taniej spalić niż rozebrać. Działki w cenie więc nic w tym dziwnego.

 7. Ostatni sprawiedliwy

  Lepiej się dowiedzieć kto był zainteresowany kupnem…poukładać klocki i się samo wyjaśni…