690 680 960

W sobotę AntyKOD Lublin vol. 2. Będzie kontrmanifestacja Narodowców RP

W sobotę na placu Litewskim obok manifestacji Komitetu Obrony Demokracji zostanie zorganizowana kontrmanifestacja Narodowców RP Lubelskie. Już niemal pół tysiąca osób zadeklarowało na Facebooku chęć udziału w zgromadzeniu.

„SzKODniki Przegonimy” pod takim hasłem jutro na placu Litewskim o godzinie 12:30 spotkają się na kontrmanifestacji sympatycy Narodowców RP. Manifestacja została zarejestrowana w Urzędzie Miasta i ma potrwać od godziny 12:30 do 14:30, czyli w tych samym czasie co zgromadzenie Komitetu Obrony Demokracji.

– Jedyną nadzieją Polski, jak nie całej Europy jest wiara w Nas, młodych patriotów i narodowców. Obecnego biegu rzeczy nie da się już odwrócić, można go jedynie powstrzymać. Europa zachodnia płonie, nie popełnijmy jej błędu, nie odwracajmy głowy od problemu, nasz kraj Nas potrzebuje – pisze na stronie wydarzenia na Facebooku jeden z uczestników jutrzejszego spotkania na placu Litewskim.

Udział w zgromadzeniu organizowanym przez środowiska narodowe zadeklarowało na chwilę obecną niemal 500 osób. Z kolei manifestacja Komitetu Obrony Demokracji zaplanowana jest na trzy godziny i jej uczestnicy przejdą następującą trasą: Chatka Żaka – Radziszewskiego – Plac Teatralny – Al. Racławickie – Krakowskie Przedmieście – Plac Litewski. Na Placu Litewskim na manifestantów z KOD-u będą oczekiwać uczestnicy AntyKOD-u.

W czasie manifestacji należy spodziewać się utrudnień w ruchu, ponieważ przemarsz odbędzie się ulicami na całym odcinku Chatka Żaka – Plac Litewski, co spowoduje utrudnienia w ruchu pojazdów. W trakcie przemarszu ruch drogowy będzie wstrzymywany.

Na swoim Twitterze Marian Kowalski pisze o popłochu w sprawie jutrzejszej manifestacji:

Po kilku godzinach dodaje:

Zapraszamy jutro na naszą stronę na relację z obu manifestacji.

2016-01-22 20:46:32
(fot. lublin112.pl)

58 komentarzy

 1. Chłopaki z Ruchu Narodowego widocznie dostali przelew z Moskwy i idą protestować. My się dajemy ogrywać nie Unii Europejskiej a Moskwie. Najbardziej w nich wk… mnie to, że wszystkich dookoła wyzywają od komunistów, a sami, podobnie jak lewacy, kapuchę od Putina biorą! Nie bądź jak Ruch Narodowy.

  • Jesteś jawnie chorym psychicznie człowiekiem 🙂 Nawet nie masz pojęcia kim są Narodowcy i jakie wyznają zasady. Piszesz chyba jednak sam o sobie. Bo nic innego mi do głowy nie przychodzi o kim to może być.

  • Dalej nadstawiaj d… unii

 2. Może i narodowcy są patriotami i nie chcą źle dla Polski, ale są nie mniej zmanipulowani niż lemingi z popierające PO.
  Zwykle tak jest, że na pierwszej linii są ludzie uczciwi i ideowi. Problemem jest to, że ich uczciwość i ideowość nie daje im możliwości dostrzegania jak nimi ktoś manipuluje. Faktem jest, że PiS w swoich postulatach jest lewicowy i socjalny.
  Niestety faktem też jest, że jago władze żyją świadomością PRLu. Jarkowi mażą się wiece poparcia jak za komuny, on na trybunie i wiwaty tłumu. Czynnik ludowy ważniejszy od prawa, przecież ktoś kto ma więcej niż 50 lat chyba pamięta taką rzeczywistość. Wszystko co mówi p. Macierewicz jest w brew pozorom na rękę Moskwie. To też jest dziwne bo przecież nie jest głupi, więc czemu to robi. Przypadek? Podpisanie umowy energetycznej z Rosją kiedy ceny paliw spadają też jest niezrozumiałe. Przecież to osłabia Polskę i zapewnia Rosji piękny kontrakt kiedy właśnie brak im kasy. Drugi przypadek? Takie pytania można mnożyć.

 3. Niszczyć pis i jego głupich ludzi!

 4. Do Kole: Jeśli chodzi o moje zdrowie psychiczne, to wszystko jest o.k. To chyba Ty nie wiesz o czym piszesz. Te tzw. ruchy narodowe w całej Europie dostają kasę z Moskwy. Ten kolo w PE z Francji, co bił brawo Szydło, załatwił wielomilionową pożyczkę od Putina. U nas jest to samo, tylko kasa mniejsza.

 5. co to ma byc???? jakie alimenty wtffff, ja wiem ze narodowcy sa biedni umyslowo ale te hasla pisal duren. obawiam sie ze mogl to byc przyslowiowy Kowalski. p.s Gimbusiarnia fajny czas, wino, trawka, podatnosc na presje rowiesnicze. w tym ostatnim widze motyw abtykodu. taklatwo sie wierzy w tym okresie :)))

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas