690 680 960

W sklepie nie miał maseczki. Nie skończyło się na legitymowaniu

Policjanci z Krasnobrodu widząc mężczyznę w sklepie bez maseczki postanowili go wylegitymować. Jak się okazało 41-latek był poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości za przestępstwo przeciwko rodzinie.

W piątek w jednym ze sklepów na terenie Krasnobrodu miejscowi policjanci zauważyli mężczyznę, który nie miał zakrytych ust i nosa maseczką.

Mundurowi przystąpili do legitymowania. W czasie tej czynności okazało się, że 41-latek był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Tomaszowie Lubelskim. Mężczyzna ma do odbycia zastępczą karę aresztu za przestępstwo uchylania się od obowiązku alimentacji.

Policjanci mandatowo zakończyli popełnione przez 41-latka wykroczenie niestosowania się do nakazu zasłaniania ust i nosa maseczką w sklepie. Po tym poszukiwany trafił do policyjnego aresztu, skąd dzisiaj przewieziono go do zakładu karnego, gdzie spędzi ponad 10 miesięcy.

(fot. pixabay.com)

8 komentarzy

 1. Jak dużym idiotą trzeba być, żeby w czasach, w których zakrywanie twarzy jest wręcz wskazane, być poszukiwanym i nie zakrywać jej.

 2. Dziadek z piaskownicy

  „…przewieziono go do zakładu karnego, gdzie spędzi ponad 10 miesięcy” – i co, myślicie, że przez te 10 miesięcy zarobi na te niezapłacone i bieżące alimenty ?

 3. Ale odpocznie i dobrze zje, pójdzie na siłownię, pogra na konsoli a na wyjście państwo da mu parę złotych na ruchy

 4. Zakaz aborcji to alimenty.

 5. dzieckosebixaikarynyzosiedlatatarzyny

  brawo prawilniak

 6. żałosne to jest

  „dumny ” jestem z tego że mieszkam w państwie gdzie sprawiedliwość polega na zamknieciu przestępcy na koszt uczciwych ludzi płacacych podatki ,gdzie nie musi zwracać tego co ukradł ,przywłaszczył itd ….najważniejsze ze „pójdzie siedzieć ” i to ma być sprawiedliwosć ?

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Wykopki kartoflane w Muzeum Wsi Lubelskiej
Eko Targ w Świdniku
Dożynki w Mieście czyli Dożynkowy Jarmark Lubelski
I Ogólnopolski Bieg Ariański na Nartorolkach
Trwają zapisy do CITY TRAIL!