690 680 960

W pistolecie lakierniczym schował narkotyki

Policjanci z Łukowa i Lublina wspólnie z funkcjonariuszami straży granicznej zatrzymali 24-latka, który posiadał narkotyki. Mundurowi zabezpieczyli amfetaminę, marihuanę, wagę elektroniczną oraz kilkaset złotych.

W minioną sobotę policjanci wspólnie z funkcjonariuszami straży granicznej udali się do jednej z miejscowości w gminie Stanin w powiecie łukowskim. Mundurowi posiadali informację, że mieszkający tam 24-latel może posiadać narkotyki, a także nimi handlować.

Jak się okazało w trakcie przeszukania, na posesji zamieszkiwanej przez 24-latka policjanci znaleźli w zawiniątkach amfetaminę i marihuanę. Mężczyzna na widok funkcjonariuszy próbował ukryć narkotyki w szufladzie.

24-latek zapewniał policjantów, że nie ma innych narkotyków, tylko te które przed chwilą schował w szufladzie. Funkcjonariusze nie uwierzyli w jego zapewnienia i przeszukując jego garaż znaleźli kolejne narkotyki. Okazało się, że foliowy woreczek z amfetaminą ukryty był w pojemniku pistoletu lakierniczego. W innym miejscu policjanci znaleźli też amfetaminę, rozsypaną pomiędzy kartkami zeszytu.

Łącznie zabezpieczono kilkadziesiąt gramów amfetaminy, kilka gramów marihuany, wagę elektroniczną i kilkaset złotych. 24-latek został zatrzymany. Mężczyzna usłyszał zarzuty za naruszenia przepisów Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Teraz policjanci ustalają, skąd mężczyzna posiadał narkotyki oraz czy zajmował się ich rozprowadzaniem.

(fot. Policja Łuków)

Komentarze wyłączone

Kursy walut

  • USD 4.3365zł -0.31%
  • GBP 5.3357zł -0.83%
  • EUR 4.621zł -0.69%
  • CHF 4.7809zł -1.39%

Polub nas