Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

W ogródku uprawiał konopie. 68-latek stanie przed sądem

68-letni mieszkaniec gminy Dołhobyczów odpowie przed sądem za uprawę konopi indyjskich. Rośliny rosły w przydomowym ogródku mężczyzny.

Podczas wspólnych działań hrubieszowskich policjantów, funkcjonariuszy Straży Granicznej z Dołhobyczowa oraz funkcjonariuszy Zakładu Karnego został zatrzymany 68-letni mieszkaniec gminy Dołhobyczów. Mężczyzna odpowie za nielegalną uprawę konopi indyjskich.

Mundurowi natrafili w przydomowym ogródku należącym do mężczyzny na dorodne krzaki tej rośliny. Konopie zostały zabezpieczone, zaś zatrzymany mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

Wkrótce za uprawę nielegalnych roślin 68-latek odpowie przed sądem zgodnie z przepisami ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

(fot. Policja Hrubieszów)

14 komentarzy

  1. Wnuczek sobie uprawiał krzaka i na dziadka poszło…

  2. Szlag trafia – posadzić na dożywocie tego „przestępcę”. Człowiek dla zdrowotności posadził roślinkę i robią z niego bandziora. A prawdziwy bandzior z obstawą jedzie na pomnik brata w kolejną miesięcznicę i słysząc głosy przeciwników zarządza bandycką akcję pseudo policji która napada na legalne zgromadzenie i okrada protestujących. Masakra. Ten kraj się rozpada.