Sobota, 25 maja 202425/05/2024
690 680 960
690 680 960

W naczepie ciężarówki próbował wywieźć na Białoruś mercedesa. Mężczyzna został zatrzymany (zdjęcia)

Funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej po raz kolejny zabezpieczyli poszukiwany samochód. Tym razem odnaleziono pojazd osobowy marki Mercedes o szacunkowej wartości 120 tysięcy złotych.

W minioną środę na terenie drogowego przejścia granicznego w Kukurykach w powiecie bialskim, na kierunku wyjazdowym z Polski, przerwano podróż 37-letniemu obywatelowi Białorusi.

Mężczyzna próbował wywieźć z Polski na Białoruś, na naczepie prowadzonej przez niego ciężarówki, samochód osobowy. Podczas prowadzonych czynności kontrolnych funkcjonariusze Straży Granicznej ustalili, iż przewożony pojazd marki Mercedes, o szacunkowej wartości 120 tys. zł, jest poszukiwany jako utracony na terytorium Polski.

W sprawie wszczęto postepowanie przygotowawcze. Kierowca ciężarówki został zatrzymany, zaś auto zabezpieczono. Dalsze czynności w tej sprawie będą prowadzić już funkcjonariusze policji.

Od początku tego roku funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału SG, odzyskali różnego rodzaju pojazdy o łącznej wartości ponad 7 mln zł.

W naczepie ciężarówki próbował wywieźć na Białoruś mercedesa. Mężczyzna został zatrzymany (zdjęcia)

(fot. NOSG)

8 komentarzy

  1. To jest tzw czesto opisywany na forum typ co nazywa sie turysta wojenny ?

  2. Powodzi się tym biednym uciemiężonym Białorusinom na tym reżimowym padole.

    • Skoro samochód był „poszukiwany jako utracony na terenie Polski” to jak myślisz?
      „Uciemiężony Białorusin” (twoim zdaniem) kupił ten samochód?

  3. te przednie boczne szyby i czołowa to coś chyba za bardzo przyciemnione