Niedziela, 23 czerwca 202423/06/2024
690 680 960
690 680 960

W Lublinie pikietowali członkowie Ruchu Antyłowieckiego: „Myśliwi zagrożeniem dla społeczeństwa” (zdjęcia)

Zapowiedzieli walkę o wysoką karę dla sprawców zastrzelenia 16-latka, przypomnieli również, że obecnie trwają polowania, w wyniku czego kolejne osoby mogą zostać pomylone z dzikiem. Członkowie ruchu antyłowieckiego pikietowali dzisiaj w Lublinie.

47 komentarzy

 1. kazdy pamieta historie jak wilki w tym roku zaatakowały pilarzy szczescie ze mieli pily i było ich 2 – kwestia czasu kiedy kogos zaatakuja- dziecko i… zjedza zagustowały w psach gospodarskich takich na lancuchu lub walesajacych sie na wsi gina masowo-znaczy duzo tego wilka jest!

  • wierzysz w te brednie? wilk nie zaatakuje człowieka! człowieku!

   • Każdy o tym słyszał. Pilarze cieli drzewa i dobrze, że się jeden przerwał pracę i się odwrócił. Tak zjadłby ich te wilki od razu. Wilki smakują w ludziach!

    • Tak każdy słyszał, że ja nie słyszałem 😀

     WILKI NIE ATAKUJA LUDZI! znowu jakiś głupi Urban legend…

   • Mnie zaatakowal lis i to w środku miasta. Skubaniec nie dał się przepędzić nawet jak go przeganiałem kijem.

   • W 99% wilk przy spotkaniu z człowiekiem to nie zaatakuje, ale zawsze pozostaje ten 1%.

 2. Kotlet z omnikrona

  Plandemiście więcej istnień wymordowali. I doprowadzili setki tysięcy ludzi do załamań nerwowych,.

 3. ☆☆☆⭐⭐⭐

  Kto sprawdza tych protestujacych. Podejrzane to dla mnie skoro człowiek chodzi na każdy protest. Albo ma za dużo wolnego czasu i prace społeczne załatwiły by problem albo to werbalni terroryści których należało by zamknąć. Zimą na spacery do lassu w kamizelkach odblaskowych żeby łatwiej można było znaleźć delikwenta jak się zgubi lub ciało jak się go w porę nie znajdzie

 4. Myśliwi czerpią radość z zabijania zwierząt, patologia w najczystszej formie wspierana przez głupów mieniących się obrońcami przyrody, żenada. Dawno powinni ich zdelegalizować, gdyż przyroda sobie bez nich doskonale poradzi są zbędni a wręcz szkodliwi. Cieszą się zła sława wśród normalnych ludzi i nikomu to nie przeszkadza, zwykłe oszołomy które zatrzymały się mentalnie w średniowieczu. Wtedy żeby przeżyć trzeba było polować teraz można żyć inaczej. Jedna z niewielu grup społecznych, których nie da się zaakceptować.

  • Mentalnie w średniowieczu to raczej pan się zatrzymał bo przedstawia pan jakiś średniowieczny wizerunek myśliwego. Wręcz jego jakiś stereotyp, nie mający nic wspólnego z rzeczywistością. Jak widać nie posiadając kompletnie wiedzy jak „wygląda” współczesny myśliwy, oraz czym zajmuje się PZŁ.

   • Nie przekonuj mnie, że zabijanie jest ok. Co takiego robią myślwi, karmią zwierzęta żeby się mnożyła aby było do czego strzelać, patologia najgorsza nie toleruję ich i nigdy nie poprę takiego działania.

  • Klub bezkrytycznego krytyka

   LU ty to pewnie dzikie zwierzęta widziałeś jedynie w tv jak opowiadała o nich K Czubówna.
   Przyroda sobie doskonale radzi, a czyż człowiek nie jest również częścią tejże przyrody?
   Oczywiście, że jest, aczkolwiek stanowi gatunek dominujący to już inna sprawa.
   Chociaż sądząc po części komentarzy, niektórzy faktycznie są chyba z innej planety.

 5. Nikt nie wie ile PZŁ robi dla tych zwierząt! To nie tylko ich zabijanie. Przecież pomagamy im się rozmnażać, ktoś to musi kontrolować, aby nie poszło to w złym kierunku. Także za każdym razem dokarmiamy zwierzęta. Można zobaczyć pełno jedzenia po polowaniach. To nie tylko ich zabijanie.

 6. Myśliwi niezależnie od posiadanych poglądów politycznych powinni głosować na PiS, bo jak władze w kraju obejmie Lewica z POKO albo innym Hołownią to ich zdelegalizuje. No może jedynie PSL i Konfederacja stanie jeszcze w ich obronie+ Agrounia, która jednak ma małe szanse by dostać się do Sejmu..

 7. Hańba.
  Doszło do wielkiej tragedii, nie tylko w rodzinie tego chłopaka, który zginął ale także w rodzinie tego kłusownika.
  Natomiast ci pożal się aktywiści wykorzystują cudze tragedie dla własnych celów.
  Za grosz wstydu nie mają

 8. Jest na to całe zamieszanie prosta rada. Aby aktywiści płacili za szkody rolnikom. Myślę że jak by przyszło wezwanie do zapłaty dla kilku z nich po kilkadziesiąt tysięcy złotych za szkody w uprawach . Od razu by przejżeli na oczy. . Nie które koła płacą nawet kilkaset tysięcy rolniką . Co na to aktywiści proszę o żetelną odpowiedż.