Wtorek, 27 lutego 202427/02/2024
690 680 960
690 680 960

W Lublinie i Puławach wstrzymano egzaminy na prawo jazdy

Dzisiaj nie będą już przeprowadzane egzaminy na prawo jazdy w Lublinie i Puławach. Chodzi o cześć praktyczną, gdyż teoretyczna odbywa się bez problemów.

Trudne warunki do jazdy sprawiają problemy również podczas egzaminowania kierowców. Z tego też powodu Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Lublinie podjął decyzję o wstrzymaniu egzaminów praktycznych. Dotyczy to zarówno głównej siedziby w Lublinie, jak też oddziału terenowego w Puławach.

Jak nas poinformowano, sytuacja jest dynamiczna i wstrzymywanie egzaminowania kierowców następowało sukcesywnie w zależności od kategorii prawa jazdy. Od godziny 11:00 przestano egzaminować na kategorie C+E i B+E, godzinę później na kategorię C, ostatecznie wstrzymano wszystkie egzaminy praktyczne.

Jeżeli chodzi o egzaminy teoretyczne, te zarówno w Lublinie jak też w Puławach odbywają się bez przeszkód i prowadzone są zgodnie z harmonogramem.

(fot. lublin112)

3 komentarze

  1. Pamiętam jak zdawałem praktyczny na B, w nocy spadło ze 2 razy więcej śniegu niż zalega obecnie, a jakoś nikt nie odwołał egzaminu. Znaki były przysypane śniegiem, trzeba było jeździć na pamięć i przypominać sobie który gdzie stał.

  2. Egzaminy odwołane, a później będzie co chwile artykuł o kolizjach drogowych, bo co drugi nie umie jechać w takich warunkach. Właśnie taki egzamin powinien być aby udowodnić iż się umie prowadzić samochód w każdych warunkach, a nie wyłącznie jak jest sucho i słoneczko grzeje.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo