W Lublinie i Puławach wstrzymano egzaminy na prawo jazdy

Dzisiaj nie będą już przeprowadzane egzaminy na prawo jazdy w Lublinie i Puławach. Chodzi o cześć praktyczną, gdyż teoretyczna odbywa się bez problemów.

Trudne warunki do jazdy sprawiają problemy również podczas egzaminowania kierowców. Z tego też powodu Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Lublinie podjął decyzję o wstrzymaniu egzaminów praktycznych. Dotyczy to zarówno głównej siedziby w Lublinie, jak też oddziału terenowego w Puławach.

Jak nas poinformowano, sytuacja jest dynamiczna i wstrzymywanie egzaminowania kierowców następowało sukcesywnie w zależności od kategorii prawa jazdy. Od godziny 11:00 przestano egzaminować na kategorie C+E i B+E, godzinę później na kategorię C, ostatecznie wstrzymano wszystkie egzaminy praktyczne.

Jeżeli chodzi o egzaminy teoretyczne, te zarówno w Lublinie jak też w Puławach odbywają się bez przeszkód i prowadzone są zgodnie z harmonogramem.

(fot. lublin112)

Zobacz również

3 komentarze

 1. Pamiętam jak zdawałem praktyczny na B, w nocy spadło ze 2 razy więcej śniegu niż zalega obecnie, a jakoś nikt nie odwołał egzaminu. Znaki były przysypane śniegiem, trzeba było jeździć na pamięć i przypominać sobie który gdzie stał.

 2. Egzaminy odwołane, a później będzie co chwile artykuł o kolizjach drogowych, bo co drugi nie umie jechać w takich warunkach. Właśnie taki egzamin powinien być aby udowodnić iż się umie prowadzić samochód w każdych warunkach, a nie wyłącznie jak jest sucho i słoneczko grzeje.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8136zł 0.52%
  • GBP 5.2984zł 0.69%
  • EUR 4.5752zł 0.47%
  • CHF 4.1655zł 0.49%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Noc Kultury – MOC Kultury!
  Tydzień Dni Otwartych z Kopernikiem
  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku
  Oprowadzania po wystawach w Galerii Labirynt
  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS